Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Dojazdy

Polecane posty

Niestety nie mam na miejscu auta, więc pozostaje pociąg, chyba, że się ktoś dobry znajdzie kto by jechał samochodem?

Jadę z Bydgoszczy, ale aktualnie nie mam nikogo chętnego, więc może ktoś? biggrin_prosty.gif

Ja bym się chętnie zabrał o ile nie jesteś zabójcą

Z tego co wiem, to nie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to ja dorzuce pare groszy od siebie odnośnie dojazdów jeśli ktoś by jechał Pociągiem relacji interregio od Bielska-Białej do Wrocławia przez w kolejności 6.15 BB, 6:29 Czechowice-Dziedzice,6:39 Pyszczyna, 6:59 Suszec, 7:15 Żory, 7:34 Rybnik, 8.03 Kuźnia Raciborska, 8:26/8:26Kędzierzyn Koźle, 8:42/8:44 Zdzieszowice, 9:16/9:23 Opole Główne, 9:48 Brzeg, 9:59 Oława, 10:23 Wrocław Główny niech pisze to w pociągu sie spotkamy i tak dalej mnie łatwo poznać bede słuchał muzy w Razer Electra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny, to jadę z kolegą na imprezę urodzinową.

Jadę z Zabrza, więc jak ktoś wybiera się na imprezę, to może się z nami zabrać. W samochodzie będą jeszcze 2 miejsca. Na paliwo będzie taniej i weselej.

W grę wchodzą miasta z okolic Zabrza. Zresztą wszystko idzie się dogadać

Edit.Oferta nieaktualna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny, to jadę z kolegą na imprezę urodzinową.

Jadę z Zabrza, więc jak ktoś wybiera się na imprezę, to może się z nami zabrać. W samochodzie będą jeszcze 2 miejsca. Na paliwo będzie taniej i weselej.

W grę wchodzą miasta z okolic Zabrza. Zresztą wszystko idzie się dogadać

Jestem chętny zabraniem się wraz z kolegą możemy podjechać do Zabrza lub gdyby była możliwość to z Tarnowskich Gór jeśli byście przejeżdżali. Tylko kiedy wyjeżdżacie w sobotę rano ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...