Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wojsko, militaria, paintball, AS

Polecane posty

I tak tylko jesteście bandą potencjalnych morderców ;) Szydełkowaniem się lepiej zajmijcie, albo jakimiś porządnymi sportami, a nie zabijaniem ludzi... Nawet na niby. "Bawi" się taki jeden z drugim, a potem próbuje nowych wrażeń... Z prawdziwymi spluwami.

Post sponsorowany przez Prof. S. Jonalizm. Nie bierzcie go do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie pragnąłbym podziękować mości Turambarowi (dobrze odmieniłem? :laugh: ) za poprawienie nazwy tematu, niektórzy proszą o ASG chociaż sami do końca nie wiedzą co to. :wink: Na przyszłość pamiętajcie ASG to tylko repliki a nie nasze hobby. :)

Ale kończąc ten offtopic pochwalę się swoim szczytnym celem. Otóż niedługo zacznę stylizować swoją replikę akacza 74 zwanego suczką na małego Beryla.

Mówię tutaj tylko o lekkiej stylizacji, szyny, okładziny i oryginalne magazynki. A wy, pracujecie nad czymś?

PS Niedługo postaram się wrzucić fotki mojej repliki. :)

Turambaru! ;) [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem poradnik jak zrobić z AK-74 Beryla. Ale na coś takiego podobno potrzeba ak takich firm jak: ICS, CA itp.

Jak koleś napisał, że będziemy musieli ciąć body kątówką to się przeraziłem. Jak można pociąć body np. od ICSa ? :o

Trzeba być naprawdę zdesperowanym ;)

@up

Ja tam narazie pracuje nad sprzedażą roweru a potem może jakiegoś kałaszka kupie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie pragnąłbym podziękować mości Turambarowi (dobrze odmieniłem? :laugh: ) za poprawienie nazwy tematu, niektórzy proszą o ASG chociaż sami do końca nie wiedzą co to. :wink: Na przyszłość pamiętajcie ASG to tylko repliki a nie nasze hobby. :)

Ale kończąc ten offtopic pochwalę się swoim szczytnym celem. Otóż niedługo zacznę stylizować swoją replikę akacza 74 zwanego suczką na małego Beryla.

Mówię tutaj tylko o lekkiej stylizacji, szyny, okładziny i oryginalne magazynki. A wy, pracujecie nad czymś?

PS Niedługo postaram się wrzucić fotki mojej repliki. :)

Turambaru! ;) [Tur]

Zgadzam się, że Air Soft Guns, lub Air Electric Guns t tylko określenie replik, ale jakoś tak się przyjęło, że mówi się tak ogólnie o tym sporcie

Ja na razie ni tuninguję swojej snajperki, bo muszę uzbierać na wyposażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż sobie precke kup! Bez tego twoja snajperka będzie kiepsko strzelać. Mój qmpel też kupił sobie tą snajpere i jak obliczałem z nim ile trzeba wydać na tuning żeby dobrze strzelała wyszło nam ponad 2000zł. To taka informacja na pocieszenie :)).

PS.

To L96 najlepiej strzela kulkami 0.25g.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż sobie precke kup! Bez tego twoja snajperka będzie kiepsko strzelać. Mój qmpel też kupił sobie tą snajpere i jak obliczałem z nim ile trzeba wydać na tuning żeby dobrze strzelała wyszło nam ponad 2000zł. To taka informacja na pocieszenie :)).

PS.

To L96 najlepiej strzela kulkami 0.25g.

A sam testowałeś ( czy tam twój kumpel) , czy z pudełka wyczytałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakąś ciekawą stronę internetową, która pomogłaby mi się bardziej poznać z tym hobby oraz jakiś fajny sklep internetowy, na którym dostał bym dobrej jakości replikę w progu do 400zł. Zależy mi na pistolecie maszynowym ewentualnie jakiejś snajperce.

@down

łał dużo tego dzięki :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę oto najlepsze (moim zdaniem) stronki o asg i (głównie) sklepy:

Rangershop

ASGShop

MilitaryPL

AirSoft-Militaria

AirSoftXtreme

hobby4men (tutaj nie tylko ASG, ale i wiatrówki, itp.)

sklep ASG

tutaj znajdziesz wszystko o ASG - tutaj jest forum i na pewno znajdziesz tu ciekawe informacje na temat ASG

PS: już to kiedyś dawałem (w poprzednim temacie), bo teraz jest otwarty na nowo (dla niepoinformowanych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o producencie "Boyi"? Nie chce wydawać ponad 600-700zł a tak 300-400 byłoby okej. Natrafiłem na kilka fajnych replik tego producenta i chciałbym wiedzieć czy w ogóle warto je kupować.

Chodziłoby mi o ten model :

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-42-M4-A1-BOYI-.html

@ down

To co powiesz o takim modelu?^^

http://www.taiwangun.com/shop,show,714

Dzięki za rady :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beeep], [beeep] i jeszcze raz [beeep]. Czy mówiłem już, że to [beeep]?

Kup sobie coś od JG lub Cymy(polecam kałaszki cymy).

Na taiwangun.com często są fajne przeceny to można dorwać fajną repliczke o wiele taniej. :)

Ps.

Sam mam Boyi'a i odradzam! Replika była mocno eksploatowana przez ponad pół roku i mam teraz zasięg nie przekraczający 30 metrów. Ale jak chcesz wydać kasę w błoto to kup boja.

Pozdro

@up

Na pewno lepszy od eMki boyi'a ale ja na twoim miejscu wziął bym coś z przeceny.

Cierpliwość popłaca. Zaczekaj aż będzie jakaś fajna okazja.

Nie ma problemu. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Nie ma to jak kałasz cymy.

A na taiwangun są najlepsze repliki.

Ja na twoim miejscu, jeżeli nie miałbym kasy na nowy, to kupiłbym używany.

Lepszy używany kałach cymy, niż nowy szajs.

PS. przejrzyj te sklepy, które podałem, jeżeli nic tam nie znajdziesz, to jest allegro - czasami trafiają się niezłe okazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam AK Boyi...

Idealna baza pod przeróbki - tania i dość dobrze skonstruowany.

Wymaga ogromnego wkładu pracy i pieniędzy.

Doprowadzenie go do ładu zajęło mi rok i około 500 złotych (wszystko na chińskich częściach na dodatek).

Ale teraz...

Nie rozstanę się z nim przez długie lata... Po prostu jestem przywiązany do tego karabinu, ot co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że już nie biorą do wojska?

Jestem rocznik 89, jeszcze byłem na komisji, mam kat.A, ale mnie nie wzięli bo zacząłem studia.

A teraz, to nawet by mnie nie chcieli gdybym wyleciał przez sesję letnią? :happy:

heh raczej juz nie biora :) byla plota, ze pod koniec roku maja wziasc jeszcze 80 tys poborowych (podobno tych co najbardziej sie migali) ,ale watpie w prawdziwosc tej historyjki.

Sluzyl ktos jeszcze w jakiejs jednostce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z armii zawodowej już nie zrezygnują, bo pobór to przeszłość - teraz żołnierz walczy lepiej, gdy chce, a nie z przymusu.

Ale najgorzej, że jest kryzys, bo uzawodowienie armii "trochę" kosztuje, a wojsko nie dostanie więcej pieniędzy - wręcz przeciwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, dzięki za odp :laugh:

Może rząd tak pokombinuje, że obetnie innym instytucjom, żeby zrealizować swój projekt profesjonalizacji armii.

Zresztą im szybciej (nawet w kryzysie) tym lepiej, bo uważam, że te całe jednostki, ktore bly zatrudnianie do funkcjonowania armii z przymusu to dopiero byla masa kasy wydana przez panstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> nie cytujemy poprzedniego posta - Pzkw

nawet sobie nie wyobrazasz jak ogromna :) ale do pelnej profesjonalki i wyrownania poniekad poziomu, ktory byl za czasu przymusowego poboru, czeka ich jeszcze dluuuuga droga. obstawiam jakies 6 lat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...