Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

Mimo iż zostało jeszcze dużo czasu do premiery Battlefield'a Bad Company 2, twórcy ogłosili limitowaną edycję tej gry, która dostępna będzie tylko dla osób, które zamówią pre-order a zawierać będzie:

- Wcześniej odblokowane ulepszenia do gry online, czyli:

* Ulepszenie pancerza dla wszystkich pojazdów, zmniejszające uszkodzenia od pocisków wybuchowych i penetrujących.

* Dodatkowy zestaw ofensywny - montowane na pojeździe alternatywne źródło ognia do obsługi przez kierowcę pojazdu, znacznie zwiększające jego możliwości bojowe.

* Czujnik ruchu - elektroniczny zestaw czujników wykrywający obecność wrogich jednostek w pobliżu pojazdu.

* Pistolet z lokalizatorem - strzelający magnetycznymi strzałkami do oznaczania wrogich pojazdów. Dzięki niemu drużyna może śledzić, namierzać i naprowadzać rakiety na wrogi pojazd.

Oczywiście te ulepszenia będzie można zdobyć i bez wersji limitowanej, ale zdecydowanie później.

No i na koniec coś tylko dla posiadaczy edycji limitowanej:

- Karabin M1A1 - niezawodny choć ciężki karabin. Zabójcza broń z rękach weteranów.

- Pistolet M1911 - celna broń, ceniona za siłę swych pocisków kalibru 0.45

Edycja limitowana tej gry i trafi na wszystkie platformy w cenach:

pc - 119,90zł

ps3 i xbox 360 - 199,90zł

(Ceny wzięte ze sklepu gram.pl)

I co o tym myślicie? Wygląda na to że cena wcale nie jest wyższa niż normalna wersja^^

Ja osobiście mam zamiar zamówić pre-order ponieważ niemogę się doczekać tej gry, ale czy aby twórcy czasem nie przegieli z tymi dopalaczami?

ps. Myślę że ktoś by mógł dać news na główną na temat tej edycji ponieważ dotyczy ona wszystkich platform smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe na bieżąco uzupełniał

Jak wiecie (oczywiście posiadacze ps3) na beta już długo można zdobywac klucze na tej stronie

Beta Keys

-Gramy na mapie The Arica Harbor

-Na trybie Rush

-Beta rusza 19

-Gramy w 24

GamePlay:

http://www.youtube.com/watch?v=vvsP_DL7eD0...player_embedded

Screeny:

Ss

Ss 2

Ss 3

Ss 4

Ss 5

I mam pytanie zarejestrowałem się na bete i po ilu dniach otrzymuje się klucz ?

Achivments( Opis po polsku)

With my devil dogs- Użyj menu skład do znalezieia przyjaciela i rozegraj z nim przynajmniej jedną rudne

Drive by- Zabij 100 przeciwników będac w pojeździe

Never used a door- Zniszcz 1000 ścian

Get the dog!- Skompletuj 50 unikatowych Dog Tag (zabicia z noża)

Vehikill- Zabij przeciwnika w każdym pojeździe

Na tej stronie można dodac propozycje róznych Achivmentów

Edycja Limitowana:

Jeżeli zamówisz pre-order dostaniesz w nagrodzie takie rzeczy:

-Sensor do wykrywania c4 i min

-Zwiększoną pancerz w pojazdach

-Pistolet laserowy który był w "jedynce" (tak, ten w wyposażeniu "specjala"

-Drugie działko w pojazdach

w/w rzeczy będzie można zdobyc a te beda tylko z pre-orderem:

-Karabin M1A1

-Pistolet M1911

FAQ:

(P)ytanie:Kiedy zaczyna się beta?

(O)dopowiedz:16.11.09

P:Na jakim trybie i mapie będziemy grac?

O:Na trybie rush na mapie ,,The Arica Harbor''

P:Czy jeśli znudzi mi się granie w becie w multi będe mógł grać w tryb pojedynczego gracza?

O:Nie beta jest przeznaczona do granie przez siec

P:Niemoge zarejestrowac sie do bety?

O:Jeżeli problem dotyczy emaila zrób konto na gmail.com i tam zarejestruj

P:Do kiedy będzie trwac beta?

O:Dice niepodało konkretnej daty jednak przewidziana jest 1-3 miesiące

P:Czy jeśli dostane klucz po starcie bety będe mógł brac w niej udział?

O:Tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twojego pytania to wcale nie jest powiedziane że dostaniesz klucz :D

Klucze będą losowane wśród osób które się zarejestrowały na ich stronie w okienku beta.

Żeby zapewnić sobie pewny klucz do bety należy zamówić pre-order w następujących sklepach:

- Gamestop.com

- Amazon.com

Pozdro^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie nie byłbym taki pewien :P

Oczywiście single napewno nie przewyższy MW2 (chociaż kto wie :P)

Ale wszędzie gdzie czytam to gra jest głównie zaznaczana jako gra multiplayer i tutaj moim zdaniem przebije MW2 a mnie właśnie chodzi o dobrą strzelankę na multi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy przebije czy nie to dowiemy sie w marcu może później ale ja myśle że przebije czemu 1. Już teraz jest beta czyli gra jest prawie dokończona a co oni do tego marca beda robic to prawdopodobnie bedzie lepsze 2. Za duże mapy na camperstwo :P

Pyt. Czy jeśli dostane maila po starcie bety to bede mógl grac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie można dostać pewny klucz, ale jest mało czasu

Oto strona na której trzeba się zarejestrować http://store.4players.de (niestety jest to niemiecka strona, ale ja sobie poradziłem bez żadnej znajomości języka).

Po rejestracji trzeba kliknąć w news o becie battlefield bad company 2 i obok jest opcja żeby kupić ten klucz za 0 euro jak kupicie to na maila dostaniecie potwierdzenie zakupu ja teraz czekam na klucz.

Ale śpieszcie się bo z 10tyś kluczy zostało już tylko 200 parę i z każdą chwilą maleje.

Pozdro

@edit

Udało mi się zakupić dwa klucze, więc jeśli dostane dwa klucze to jeden będę mógł wydać komuś w prezencie :P

@edit 2

Ale ja zamówiłem z 2 różnych kont i ip :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zlituje się nad wami :D

Chcecie klucz do bety?

Ale musicie mieć konto na amerykańskim psn^^

A oto jak go zdobyć, jeszcze jest szansa:

kopiujecie ten link: http://www.fileplanet.com/promotions/battl...d-bad-company-2

następnie wchodzicie tu: http://www6.wbproxy.com/ i wklejacie link

Dalej już wedle instrukcji wyświetlanych na stronie (musicie tylko założyć konto na fileplanet.com (nie trzeba go zakładać przez amerykańskie proxy).

ps. Ten sposób napewno działa ponieważ otrzymałem właśnie swój klucz, niemogę korzystać z klucza z tej strony niemieckiej ponieważ niemcy się wycwanili i muszę im podać nr dowodu osobistego podanego przy rejestracji a ja go niepamiętam. :P

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz daje ostatni sposób na beta klucz, tym razem jest to całkowicie 100% pewny klucz (ponieważ właśnie sciągam bete :P) i to do wersji europejskiej^^

Dobra wystarczy wejść na tą stronę: http://www.esl.eu/de/ i zarejestrować się a potem klinknąć w news o becie bad company 2 i tam kliknąć w odnośnik "Battlefield: Bad Company 2 Beta Seite" (tak strona jest po niemiecku, ale rejestracja już nie :D)

i to wszystko n ekranie wyświetla nam się cd-key i możemy już ściągać :D

@Do Moderatora

Wiem że mam 3 posty pod rząd i dlatego prosiłbym o usunięcie 2 poprzednich :D nie edytowałem postów ponieważ ci co już zajrzeli do tematu nie wrócą tu dopóki nie będzie nowego postu :D

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamien sie warto poźniej klucz sprzedasz na ebay za 150 zł jak rzekomy klucz do pełnej wersji

Ja też mam sposób na klucz wbijasz na gamespot.com rejestrujesz sie szukasz bf:bc2 beta keys klikasz i masz klucz TYLKO AMERYKANSKIE PSN

Jakie pierwsze wrazenie moim zdaniem wszystko dobrze a w wiekszosci lepiej a mój brat cóż chyba jest dziwny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra przepiękna. Choć udostępniona jest tylko jedna mapa to i tak widać, że EA dopracowało swój produkt. Choć zdarzają się bugi i lagi naprawdę warto tej grze poświęcić chwile uwagi.

Ps. oddam kod za demo God Of War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...