Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabolos

Kody do gier: Margonem,M&M Heroes Online, Wiedźmin 2

Polecane posty

Witam!

Zamienię kody do gier:

Margonem - wartość kodu około 70 zł (kod z CD Action nr 12/2014)

Might & Magic Heroes Online - kod z CD Action nr 13/2014

Wiedźmin 2 - kod dodający tę grę do konta na GOG'u, grę można potem pobierać do woli kiedy się chce.

Prosze składać propozycje pod tym tematem, jeśli coś mnie zainteresuje to się odezwę, preferowane kody na gry platformy STEAM. Proszę nie oferować gier i kodów z CD Action (posiadam każdy numer od co najmniej 7 lat wink_prosty.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam!

Jeśli kogoś nie interesuje zamiana to mogę ewentualnie sprzedać te kody (szczegóły co to są za kody - czytać post pierwszy):

Margonem: 35 zł

Might & Magic Heroes Online: 15 zł

Wiedźmin 2 (w polskiej wersji językowej) : 25 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro 25zl za darmową gre.

Po pierwsze - BYŁA za darmo i każdy posiadający konto na Gog'u mógł ją sobie- że tak powiem - wypracować, a za darmo już nie jest więc robię z tym kodem co chcę (zamieniam / sprzedaję) , będę miał chęć to Tobie nawet sprezentuję za zupełną "darmochę"...

Po drugie

O reszcie nie wspomnę

- słusznie, nie interesuje Cię oferta to nie zabieraj głosu i zmykaj do swojego "kramu"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zainteresowany będzie miał okazję by te kody zdobyć.

@maciekemu-prosiłem o śledzenie tematu, a nie ponaglanie, które może doprowadzić do tego, że nikt nie otrzyma tych kodów gdyż - cytując regulamin:

Zezwalamy na podbijanie swojego tematu raz na 7 dni. Temat założony pierwszego dnia miesiąca może zostać podbity dopiero dnia ósmego, a założony dnia 16. również tydzień później, czyli 23. Czas liczy się od ostatniego postu (czyjegokolwiek autorstwa) w temacie. Osoby, które będą naruszały powyższe terminy ignorując upomnienia moderatorów otrzymają ostrzeżenia.

Napisałem post 14-go, podbiłbym 21-go ale napisałeś kolejnego posta (potem jeszcze kolejnego), o który czas podbicia tematu się przedłuża.

Teraz zapytam moderację czy mogę coś z tym zrobić żeby nie złamać regulaminu.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Dostałem pozwolenie na wcześniejsze podbicie tematu icon_wink.gif

Kody do wykorzystania do końca tego roku:

MARGONEM: GU8MC-856GZ-8XD

MIGHT & MAGIC HEROES ONLINE: MMH-C548-6C9F-B067-A5FD

WIEDŹMIN 2 (na gog.com) : XAD5B4A3613DBA6FG

Doszedł jeszcze jeden kod

WORLD OF TANKS (zaproszeniowy): FA59V-3VFGF-NPDDU-C8URA-MBKCX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...