Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Tu możecie wpisywać gry, które chcielibyście widzieć w CDA. Szczególnie za miesiąc. Szczególnie megahity i te, "które nie mogą być drogie, bo w sklepie są już za xx zł". Po co? Bo mam dość czytania takich postów we wszelkich możliwych wątkach.

A że takie życzenia zwykle nie mają ŻADNYCH szans na spełnienie?

Nieważne, ale zawsze możecie sobie przecież napisać:

- Dajcie Wiedźmina 2, Call of Duty, Battlefield 3 (ale bez steama!) itd. itd.

Wam ulży, a ja się nie będę wkurzał na kolejnego, któremu się wydaje, że jesteśmy sw. Mikołajami i mamy kopalnię złota przy redakcji.

  • Upvote 11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 4, GTA VI, Crysis 4, AC 4, Cyberpunk, Thi4f, Wiedźmin 3, Tomb Raider(najnowszy oczywiście), Guild Wars 3 i StarCraft II:HoTS i najlepiej jeszcze wszystkie premiery 2012 roku na PC. Ludzie, stać was przecież...

PS Nie na Steama, jakby co...

Edytowano przez darthmetalus
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Ops 2, Grand Theft Auto V (chyba widziałem w jakimś sklepie) i Diablo III. Może być przez Steama, niech stracę wink_prosty.gif.

@Smgg, a ja myślałem, że oni piszą całkiem serio...

Edytowano przez Soaps
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To póki można pocisnąć bekę, to why not wink_prosty.gif

- Wszystkie części Assasyna, choć oczywiście zacznijcie od jedynki

- Borderlands, a gdzieś za 3 miechy "dwójkę"

- Max Payne'a 3

- Ded Spejza 3 (przecież premiera za tydzień, to zdążycie dać jeszcze do 3/13) - dop. a nie sorki, to jest od EA, więc jednak EA nie sprzedaje licencji trollface.gif

- Forzę Horizon, bo jak "już nie macie konkurencji", jak to niektórzy sądzą, to można pójść po bandzie i potem zamknąć interes... tongue_prosty.gif

i jakby się jeszcze jakimś cudem dało to nie obrażę się na nowego XCOM-a smile_prosty.gif

A już tak wracając do tematu, to brakuje na FA tematu, w którym można by poobstawiać pełniaki na następny numer, tak jak jest to na markolfie, lecz z drugiej strony liczyć się trzeba z tym, że na markolku nie ma takiej ilości krzykaczy "dejcie to i to". Tam jest tylko jedno marzenie - Ded Spejs 2. Kiedyś jeszcze marzyło się o Collapse wink_prosty.gif

Edytowano przez daveNWN
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smulger djadcie diablo 3 na xboxa i heroe vi na ps3 i jeszcze schoguna 2 na wiii. i ja jeszcze hce pierwszom cześc deilv may cry na kompóter i morze dacie tesz xblades bo tam jestt ladna guwna bochaterka no i nie obrarze sie o edycje kolekcjonerskom wiedśmina 2.

etid: i zapomnialewm o cal o fbatlefielt na psp

trollface.gif

Edytowano przez Gabriele
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakiś poważny temat :P:D:), założony przez poważnego Smugglera ;). A nie tylko te śmieci od jednopostowców. Dawno już coś takiego powinno być.

Czyli tak - ja obstawiam, że w tym roku na coverze wyląduje Risen 1. Był już w Biedronce a stamtąd już prościutka droga do CDA. A jeśli kiedyś w końcu dacie na coverze Sacred 2, to ja poproszę Złotą Edycję koniecznie :P. Bo podstawkę z Biedronki już mam. Niestety nie kupiłem wtedy Mini Ninjas, bo liczyłem, że dacie to w CDA. I ciągle czekam - proszę postarajcie się ;).

P.S. Skoro tak SMG zależy, to czy nie można by tak zrobić by pierwszy post założycielski zawsze się pojawiał na górze każdej następnej strony?? Nie znam się na informatyce, ale to chyba da się zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Windowsa 8, najlepiej pirata - jest za darmo(Drodzy Moderatorzy, to oczywiście żart wink_prosty.gif), na Origina i bez tych kafelków.

EDIT: Skończcie później w ogóle z pełniakami. Zamiast tego wydawajcie CDA w trzech edycjach: X-Box 720, PS4 i PC. W każdym numerze w zastępstwie za płytę dawajcie części do złożenia wybranej platformy. Jak już będzie się dało skręcić to dawajcie gry znowu, a później przerzućcie się na smartfony.

EDIT 2: @Sefinir - A jakżeby inaczej...

Edytowano przez Mysquff
  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn12

jak pisałem już kiedyś - Zeno Clash było już kiedyś u konkurencji, w Playu. A CDA bardzo, bardzo rzadko daje coś co było wcześniej u konkurencji. Z drugiej strony, ja sam bym chciał by dali za jednym razem starą trylogię Księcia Persji - Piaski Czasu, Duszę Wojownika, 2 trony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstafiam rze f tym roku na covże wylondujom: Det Spejsy oba Fifa dwatysionceczynaście i dwatysionceczternasicie Net For Spid Hot Pursut i Most Łanted 2012, Girs of Łor Darksajders 1 i 2 Diszhonord i Masz Efeczt 2

Po co mieć problemy ze składaniem konsol, niech w każdym nowym numerze dają w prezencie, na zmianę kartę graficzną i procek opisywany jako "najszybsze na rynku" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...