Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vakosss

sterowniki do karty graficznej, przyspieszenie sprzętowe

Polecane posty

witam mam taki problem pojawil sie komunikat o przyspieszeniu sprzetowym ze jest wylaczone i zebym je wlaczyl sprawdzalem przez dxdiag ekran i opcje directu 3d i te inne sa niedostepne.Zmienialem system z win ultimate 32 bit na win home premium 64 bit mam laptopa lenovo g560 i teraz dopiero pojawil sie ten blad czytalem inne wpisy na roznych forach i to pewnie wina zlych sterownikow ale probowalem instalowac rozne do mojej karty a mam standardową karte graficzną nvidia geforce gt 218 i nie dzialaly tylko pokazywal sie komunikat ze sterownik nie moze znalezc odpowiedniegi programu czy moglbys mi jakos pomoc jesli tak albo masz jakies pytania to pisz. Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunąć wszystkie stare i nowe sterowniki które dotyczą tej karty graficznej .Wyczysć rejestr np.programem CCleaner.Wejdź na stronę producenta i zainstaluj najnowsze sterowniki.Proponuję usunąć wszystkie stare i nowe sterowniki które dotyczą tej karty graficznej .

Tu masz ich stronę http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl i wpisz poprawnie co tam ma być bo przypuszczam że popełniłeś pomyłkę przy wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę odinstalować starych sterowników nawet przez ccleaner moze podasz mi inny sposob bo gdy niby odinstalowalem pojawia sie komunikat aby uruchomic komputer i gdy uruchamiam go odrazu instaluje sterownik windosowski i dalej jest to samo nie rozumiem a i jak mozna reinstalowac directxa z 11 n 9.0c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować jeszcze programu DriverSweeper (opis). Poza tym ściągałeś/instalowałeś te sterowniki? Ponadto instaluj je ręcznie (wybierz sam miejsce ich lokalizacji).

EDIT: Nie wiem, o co Ci chodzi z tą reinstalacją directa? Mogę jedynie napisać, iż 11 masz wbudowany w system (Windows 7) i się go nie pozbędziesz. Co najwyżej możesz doinstalować DirectX 9 (a właściwie to dodatkowe/uzupełniające biblioteki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...