Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k4cz0r

Brak filmów w NFS

Polecane posty

Wczoraj zmieniłem w moim komputerze kartę z Palita 8600GT Sonic+ na PowerColora HD3850 512mb. Oczywiście, standardowo zacząłem go testować :) Crysis, STALKER, BlackSite, wszędzie śmiga 2x lepiej. I problem, w NFS Carbon oraz Most Wanted nie wyświetlają mi się filmy. Nie tylko te przerywniki podczas kariery ale także początkowe "EA Games" czy intro. Wydaję mi się że to wina karty, ale nie jestem pewien. Jak nie, to czego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniłem w moim komputerze kartę z Palita 8600GT Sonic+ na PowerColora HD3850 512mb. Oczywiście, standardowo zacząłem go testować :) Crysis, STALKER, BlackSite, wszędzie śmiga 2x lepiej. I problem, w NFS Carbon oraz Most Wanted nie wyświetlają mi się filmy. Nie tylko te przerywniki podczas kariery ale także początkowe "EA Games" czy intro. Wydaję mi się że to wina karty, ale nie jestem pewien. Jak nie, to czego ?

Hmm a instalowałeś spolszczenie? Mi w N4S Most Wanted po zainstalowaniu spolszczenia też nie działały filmiki - nie wiem dlaczego <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości jeszcze, zainstalowałem demo ProStreeta, tam przynajmniej intro EA [bo to jedyny film :) ] się odtwarza. Więc szybko wyszperałem płytę CD-A z demem Carbona, i o dziwo tam także działają filmy. Więc o co chodzi ?

EDIT: Wysłałem maila do EA, i w odpowiedzi dostałem że to nie jest wina sprzętu lecz systemu. Po prostu Carbon i Most Wanted nie pracują w 100% dobrze z Vistą i dlatego brak mi filmów :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...