Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evanis

Fable: The Lost Chapters - nie uruchamia się na Windows 7

Polecane posty

Ostatnio miałem ochotę odświeżyć sobie jednego z moich ulubionych erpegów, Fable: The Lost Chapters, po raz pierwszy od przesiadki z blaszaka na laptopa. Zainstalowałem go jak należy, bez żadnych problemów z tym związanych, po czym uruchomiłem grę.

I d... pośladki. Gra w ogóle się nie uruchomiła, wskoczył tylko czarny ekran (jeszcze zanim pojawiły się jakiekolwiek animacje), po czym od razu pojawiła się wiadomość "Fable The Lost Chapters nie odpowiada". Próbowałem na wszelakie sposoby - tryb zgodności, uruchomienie jako administrator, mniejsza kolorystyka et cetera - nic nie pomogło. Czy jest jakiś sposób żeby móc uruchomić Fable'a na laptopie z Windowsem 7 64x?

Na starym klocku (sprawdzałem, czy to problem z płytą) wszystko hasało jak należy.

Sprzęt jaki mam to: procek AMD Athlon II P360 Dual-Core, grafika AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4250, do tego 3 GB RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym na początek tego

Jeżeli masz problem z tłumaczeniem, to plik fable.exe trzeba dodać do:

start -> komputer -> właściwości systemu -> zaawansowane ustawienia systemu -> zakładka zaawansowane -> ustawienia (wydajność) -> zakładka zapobieganie wykonywaniu danych

Trzeba tam również zaznaczyć drugą opcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...