Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferris2341

Rozwiązany: Odbiornik od Pada Xbox 360 PC znajduje 2 sygnały

Polecane posty

Witam nie wiem czy mój problem będzie tutaj rozwiązany ale chyba nie zaszkodzi zapytać. Otóż od pewnego czasu mam problem z odbiornikiem Xbox 360 a konkretnie taki że wykrywa on dwa sygnały zaś ja mam tylko jednego pada i mało tego ten mój pad jest wykrywany jako drugi. Co powoduje że nie mogę na tym padzie grać a od świąt bożego narodzenia działał bez problemu. Pomożecie?

W lapku mam system Win.8.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pad i odbiornik oryginalny jest ale teraz odkryłem że to nie jest tylko problem z odbiornikiem ale z oprogramowaniem. Bo raz przez cały dzień użytkowania laptopa nie podłączyłem odbiornika i odpaliłem oprogramowanie które mi pokazało że jest wykryte połączenie z padem gdzie nawet nadajnik nie był podłączony. Wiem że to dziwnie brzmi ale tak naprawdę to się stało. Albo inna sutuacja dla eksperymentu wziąłem pada do kumpla bo chcieliśmy sobie pograć w MK i u niego na kompie pad normalnie działał czyli ewidentnie jest coś u mnie nie tak z oprogramowaniem tylko nie wiem jak to naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w menadżerze urządzeń czy nie masz tam więcej niż jednego pada wykrytego,

jeśli tak to usuń wszystkie i przeinstaluj sterowniki.

Jeszcze jedno, sterowniki z płyty czy z windows update?

Jak nie pomoże pomyślimy dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem oprogramowanie które sciągnąłęm z neta (mam płytkę ale w lapku nie mam czytnika płyt) i sytuacja się troszkę poprawiła ale zauważyłem że problem jest bardziej skomplikowany. Otóż odpaliłem kilka gierek które są kompatybilne z padem i sprawdziłem czy będzie dobrze działał. Otóż przy grach takich jak GRID 2, Cysis 2 pad działa bez problemu ale przy grach takich jak DIRT 3, Skyrim, Bordelnads 2 nie chce działać. A i sprawdziłem w menadżerze urządeń i pad jest tylko jeden a sterowniki już nie raz instalowałem ponownie i nie pomogło.I teraz się zastanawiam czy to nie jest problem z grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie dzięki za pomoc bo udało mi się naprawić problem. Otóż wczoraj postanowiłem poczyścić mój główny dysk z zbędnych folderów. I znalazłem w nim trzy foldery z dziwnymi nazwami bo ich nazwa to był ciąg cyfr i liter. Otworzyłem wszystkie trzy a tam zauważyłem że to są pliki od sterownika sciągniętego ze strony microsoft. Tak więc wywaliłem te foldery i pad zaczął działać. Proszę o zamknięcie tematu bo problem został rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...