Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DarthVit

Diablo 2 (LoD)

Polecane posty

Jak juz dostane nowego HDD i kumpel mi odda plytki, to moge grac.. oczywiscie gramy na normalnym Battle.Net, gdzie postacie sa przechowywane na serwerze, a nie u nas na kompach. A tak wogle, to gramy laczac sily, czy gramy przeciwko sobie.. czy po prostu luzne latanie, bez ladu i skladu i robienie co sie chce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcia pogram ale tylko przez IP ^.^ I rpoponuje grac od początku postaciami i przechodzic po kolei akty. Ostatnio byłem z kumplamy w kawiarence i przez 4 godziny poszły wszystkie 4 akty i doszlismy do 27/29 lvl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. to mozna by zkompetowac taka małą druzyne. Ja odrazu mówie ze gram czarodziejką. Tylko zostaje maly problem, a mianowicie to że serwer musi postawic ktos ze stalym IP....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

Nie zmieściłby się wam jeszcze jeden necro albo druid?? jestem chętny na grę IP, bo diablo mam już trochę czasu a neta niedawno, chyba sami rozumiecie jak to jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja musze leciec kupic nowego twardziela i do kumpla po Diablosa ;].. hm. Ja proponuje w miare regularne gry. Np codziennie miedzy 16:30 i 18:30 i miedzy 20 i 22, tak zeby miec troche czasu na przegladanie forum, troche na lekcje i troche na gre na gitarze. W weekendy mozna grac dluzej, ale w moim przypadku odpada gra po oncach, bo komputer jest w pokoju matki, wiec tak co weekend 24 to bedzie max :-/.

Aha, co do lacza, to mam DSL bodajze 512/128, czy jaka tam druga wartrosc ma TPSowski DSL :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w weekendy poprostu wczesniej zaczynać. chciaż ja nie bede mógł bo wykle z kumplami od 10:00 do 14:00 w kawiarence [w diablo przez IP :)] a od 16:00 do 20:00 mamy sesje D&D wiec ja w weekendy przed 20:00 odpadam :-/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lucas th Gamer

ja mam jeszcze jedną propozycję nie wiem co o tym myślicie ale można by rozgrywać sesje na dwie dużyny jak się zbiera 10 osób to można by grać np. piątkami i mielibyśmy problem z ograniczoną ilością osób rozwiązany a można by grać na przykład każda drużyna co drugi dzień i można by w ten sposób rozwiązać problem tego, kto może kiedy grać :?: :?: :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Drendron
codziennie miedzy 16:30 i 18:30 i miedzy 20 i 22

Za wcześnie ciut. Ja proponuje od 17.30 do 19.30 i od 21 do 23.

Pytanie zasadnicze: kiedy zaczynamy? Ja proponuje w ten piątek o 17.30.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie miedzy 16:30 i 18:30 i miedzy 20 i 22

Za wcześnie ciut. Ja proponuje od 17.30 do 19.30 i od 21 do 23.

Pytanie zasadnicze: kiedy zaczynamy? Ja proponuje w ten piątek o 17.30.

No, do tego czasu nie bede mial HDDka ani plytek. Ale jak chcecie, zaczynajcie beze mnie :). A co do godzin, to ja moge max do 22 siedziec, bo wtedy zwykle chodzi spac moja matka, a w jej pokoju jest komp :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Drendron
codziennie miedzy 16:30 i 18:30 i miedzy 20 i 22

Za wcześnie ciut. Ja proponuje od 17.30 do 19.30 i od 21 do 23.

Pytanie zasadnicze: kiedy zaczynamy? Ja proponuje w ten piątek o 17.30.

No, do tego czasu nie bede mial HDDka ani plytek. Ale jak chcecie, zaczynajcie beze mnie :). A co do godzin, to ja moge max do 22 siedziec, bo wtedy zwykle chodzi spac moja matka, a w jej pokoju jest komp :-/

A kiedy będziesz miał i HDD i płyty? Może poczekajmy aż się reszta osób wypowie....

----EDIT----

Proponuje narade na gg wszystkich uczestników. Najlepiej wieczorem lub w nocy i im szybciej tym lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będziesz miał i HDD i płyty? Może poczekajmy aż się reszta osób wypowie....

Plyty to niedlugo. A HDD mialem dostac na gwiazdke ;]

Proponuje narade na gg wszystkich uczestników. Najlepiej wieczorem lub w nocy i im szybciej tym lepiej.

E.. ja zaraz schodze. Bede kolo 20, do jakiejs tam 22 czy cos, jakby co, moj numer to 3676812

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Do 20:30 ja moge tak siedzieć. Ale nie dłużej. W szczególnym wypadku do 21:00. Mam złamaną nogę więc praktycznie ciągle (ale mam lekcje indywidualene, ale to do 12 (około) ). Może zaczniemy w piątek ?? Ale o której ?? Bo mi by pasowało między 17:00 a 20:30 (jeśli bym wyprosił brata, wkońcu to jego dzień na granie). A weekendy to od 14:00 do 22:00 (a w niedziele do 20:30 )

NAPISZCIE TERMINY KIEDY WAM PASUJE I KTO POSTAWI SERVA ( NAJBARDZIEJ PASOWAŁBY WEN KTO MOŻE NAJDŁUŻEJ SIEDZIEĆ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge grac przez 24h :D więc uzgodnijcie godziny między sobą bo mi każda pasuje :D a zacząć mogę nawet teraz :P

NAPISZCIE TERMINY KIEDY WAM PASUJE I KTO POSTAWI SERVA ( NAJBARDZIEJ PASOWAŁBY WEN KTO MOŻE NAJDŁUŻEJ SIEDZIEĆ

chyba ja moge najdluzej... nawet do rana :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...