Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konrad19

Pad PS3- samoczynne działanie prawego drążka

Polecane posty

Witam

Od dłuższego czasu mam problem z bezprzewodowym i oryginalnym kontrolerem Dualshock 3. Prawy drążek pada działa samoczynnie podczas gry. Używam PC do gry w Fifę (przez ostatnie lata grałem w Fifę 12,14,15,16). Do połączenia pada z komputerem używam programu DS3 Tool i łączę go bezprzewodowo przez port bluetooth (mogę również grać na kablu- problem pozostaje ten sam).

Podczas gry w Fifę zawodnik np. w trakcie biegu samoczynnie zaczyna drybling, nawet jeśli nie dotykałem prawego drążka. Dotyczy to też gry zawodnikami bez piłki, wtedy potrafią automatycznie się zmieniać. W konfiguracji sprzętu w Windowsie sprawdziłem działanie wszystkich przycisków (w narzędziu kalibracji). Okazało się, że jeśli zacznę obracać pada i nim machać, pasek osi odpowiedzialnej za prawy drążek samoczynnie się uruchamia.

Czy ktoś z was miał podobny problem? Jeśli konieczna jest naprawa w serwisie, z jakimi kosztami muszę się liczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze analog zdechł i wariuje. Rozbierz pada zobacz czy nie ma żadnych widocznych mechanicznych uszkodzeń część nie jest droga http://allegro.pl/an...5794833169.html montaż też nie jest trudny wystarczy zwykła lutownica kolbowa za 25zł smile_prosty.gif Tak w ogóle to w ustawieniach nic nie zmieniałeś po prostu któregoś razu pad sam zaczął takie akcje odstawiać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...