Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ProKoks

Battlefield 3 Beta - directx device creation error

Polecane posty

DirectX device creation error

Failed creating D3D device of at least version 10.0 on adaptor ''NVIDIA Geforce 9500 GT (Microsoft corporation-WDDM.v1.1))'' with driver ''Unknown''. Error is DXGI_ERROR_UNSUPPORTED (''Unsupported.'').

This is typically caused by not having the minimum required DirectX support in the GPU.

For Nvidia GPUs, DirectX 10.0 support is required.

For AMD and GPUs from other vendors, DirectX10.1 support is required.

Taki błąd mi wyskakuje przy włączaniu bety battlefielda 3 !!

Proszę pomóżcie ma wersje directX 11 Windows 7 64 bity

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, najnowsze sterowniki nie obsługuję dx 11 (co jest porażką totalną, bo ponoć dużo poprawiają, ale nie działają pod wersją dx, który jest obsługiwany przez grę). Patrząc, jednak na tą kartę, ty masz (chociaż tak myślę) dx 9. Tak też, odinstaluj te sterowniki, i zainstaluj normalnie, jeśli to nie zadziała, to wejdź na stronę Nvidi, w "zakładce sterowniki archiwalne i beta", wprowadź informacje o swojej karcie, po czym pobierz, sterowniki oznaczone jako 285.27, ale najpierw, spróbuje zainstalować normalne, po te, które podaję, są w fazie beta, i nikt nie gwarantuje stabilności (aczkolwiek na moim GTX 570 jest wszystko ok).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta obsługuje DX 9 i DX10 (11 nie), lecz jedynastka zawiera dziesiątkę (hehe, dość mocno namotałem), więc gra powinna działać (innym kiepsko, ale działa). IMO trzeba kombinować z ustawieniami, a przede wszystkim ze sterownikami i z Directem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...