Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hink

Battlefield Bad Company 2 - aktualizator

Polecane posty

Witam. Dziś doszła do mnie paczka z grą, zainstalowałem, zarejestrowałem kluczem, próbuje odpalić grę włącza się updater, z tego co czytałem to zajmuje to około 2GB, strasznie dużo jak na mój net, dlatego stąd moje pytanie. Czy da się pominąć aktualizacje? Ściągnąć jakiś mniejszy pliczek lub coś w tym stylu? Bardzo mi zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z updaterem sobie poradziłem ponieważ odłączam neta kiedy się aktualizuje wtedy pyta się czy chce odpalić na starszej wersji więc odpalam, ale pojawia się kolejny problem, kiedy chce rozpocząć kampanię to po napisach wywala do pulpitu bez żadnych błędów itp. gra chodziła na gorszym komputerze niż mój laptop, na zintegrowanej grafice a co tutaj jest nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lepiej jest ściągnąć patcha ręcznie.

Patch ze strony EA: http://static.cdn.ea.com/dice/u/f/bfbc2/St...02574_Patch.exe

Aktualizację musisz pobrać, inaczej nie da rady. I jeszcze jedna ważna rzecz, kiedy już ściągniesz patcha musisz się najpierw zalogować do gry, przez główny skrót z grą nie da rady, bo od razu wyskoczy okienko z aktualizacją. Musisz wejść w folder z grą, domyślnie: C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2 i uruchomić aplikację "BFBC2Game". Tam się logujesz do konta EA (lub je zakładasz), kiedy się już zalogujesz wyłącz grę i uruchom patch. Wszystko się powinno poprawnie zaktualizować. Jeśli są jakieś problemy z aktualizacją to najprawdopodobniej coś nie tak z logowaniem (trzeba pokombinować). I jak masz wolnego neta to włącz pobieranie i zostaw komputer na noc, a nawet na dzień i idź na plażę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dziękuje za rady ;> A bez aktualizacji tylko multiplayer nie będzie działać rozumiem?

Po reinstalowaniu gry to samo :) Jeżeli omijam aktualizacje i na starszej wersji wchodzę do gry to nie mogę w nic zagrać ponieważ czy to multi czy single to i tak zacina się podczas ładowania. Jaka jest pewność że po aktualizacji będzie wszystko dobrze? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w aktualizacji starają sie poprawić błędy i bugi w grze. U mnie single dużo lepiej chodził po aktualizacji. I naprawiły się bugi z teksturami i polskimi znakami. Aktualizacji nie robi się po to, żeby ludzie mieli co ściągać. :P Warto sprawdzić czy po patchu coś się naprawi. :)

Może to być też wina twojego sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do EA Supportu, odpisali i trochę się rozpisali, o sprzęcie nic nie wspomnieli, a raczej o procesach i żebym reinstalował grę z domyślnym folderem bla bla zobaczymy jak to będzie, aktualizacje też napisali że jeśli nie chcę to nie ma wpływu na grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem im że nie chce aktualizacji robić więc mi napisali że jeśli nie chce pan aktualizować to proszę się zastosować do poniższych rad bla bla bla...

A według Ciebie sugerujesz że aktualizacja załatwiła by sprawę tak :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, muszę mieć tego patcha zainstalowanego jednak :)

Myślałem też nad crackiem ale to chyba jedno i to samo więc raczej nie, patch to jedyne rozwiązanie bo nie widzę innej przyczyny dlaczego tak się dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...