Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devius

fred w którym speedruny

Polecane posty

Ja nie lubię tylko tych, które w 90% opierają się na bugach w grze (chociaż oglądanie Zeldy sprawia mi wielką przyjemność). Właśnie dlatego polubiłem speed runy GTA: VC, bo tutaj może używa się tylko kilku bugów, a tak to całą grę można przejść na szybkości używając po prostu tricków w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gram, to wszystko to co poboczne robię w pierw, zaglądam gdzie się da i na koniec główny wątek i gra na półkę. Po jakimś (dłuższym) czasie do niej wracam i odnowa wszystkie zadania poboczne i główny wątek. Speedruny nie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, oczywiście w danym miejscu tudzież akcie. Np. we Flotsam zrobiłem wszystkie poboczne zadnia, a na rozmowę z Loredo tam co Rosha nie wpuścili, poszedłem długo po przybyciu. Potem odblokowały się kolejne poboczne takie jak Na kacu itd. Nie mówię tu o wszystkich pobocznych zadaniach w całej grze, chociaż na razie w Skyrim robię boczniaki, a główny tylko tknąłem po to by otworzyć sobie drogę do Soltsem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię speedruny. Ale jak zawsze, nie warto oglądać komentarzy pod filmikiem bo można natrafić na grupę "Hurr oszukiwałeś nie liczy sie".

Family Fued. Kompletnie niszczenie gry epickimi odpowiedziami.

Pokemon Green ukończony w 3 sekundy... poniekąd.

Super Mario 64 grany jedną ręką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo w GTA (chociaż nie ma co porównywać do DS), ale większość misji da się po prostu łatwiej i szybciej przejść (pierwsza misja u Diaza - zamiast śledzić samochód na wyspę, można jechać tym samochodem na miejsce docelowe), albo gdy mamy misje ratowania Lance - warto polecieć tam helikopterem zamiast samochodem, to samo w przypadku podkładania bomby w centrum handlowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko informuję, wątpię, żeby kogoś to interere:

Wczoraj rozpoczęło się Summer Games Done Quick, czyli wakacyjna edycja Awesome Games Done Quick. Wydarzenie trwa do 1 sierpnia.

Rozkład jazdy: https://gamesdonequick.com/schedule

Jak zwykle pojawi się sporo fajnych gierek, mam nadzieję, że akurat trafię na jakieś fajne tytuły, bo niektóre godziny są kosmiczne.

Link do Twitcha, jakby ktoś chciał oglądać: http://www.twitch.tv/gamesdonequick

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...