Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wxnko

Słuchawki do 150 zł do muzyki

Polecane posty

Witam.

Szukam słuchawek najlepiej do 150zł. Słuchawek głównie będę używał do słuchania muzyki na komputerze, czasem do rozmów i gier. Nie muszą tłumić otoczenia, ponieważ będą one do użytku domowego. Fajnie by było żeby miały basu, żeby dobrze słuchało się dubstep'u.

Słuchawki muszą mieć mikrofon i muszą być nauszne, otaczające całą małżowinę. Wygląd jest mi raczej obojętny, długość kabla najlepiej 1-1,5m, może jeszcze do tych 2m. Wejście usb lub podwójny mini-jack 3,5mm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na karcie zintegrowanej(w laptopie) dadzą rade te słuchawki? Kabel tutaj jest 1m czy 3m, bo widziałem coś o odpinanym kablu i nie wiem o co dokładnie chodzi czy do kabla 1m mozemy dopiąć 3m czy odwrotnie.

Co do mikrofonu: bardzo fajny i tani, tylko minusem tutaj jest kabel, ale jakoś sobie z tym poradzę.

Kolejna sprawa o której nie wspomniałem, czy te słuchawki są głośne? Jeśli są jakieś inne możliwości to poprosiłbym o nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel tutaj jest 1m czy 3m, bo widziałem coś o odpinanym kablu i nie wiem o co dokładnie chodzi czy do kabla 1m mozemy dopiąć 3m czy odwrotnie.

Masz dwa kable w pudełku - jeden ma 1 metr, drugi 3m. Można używać jednego albo drugiego, lub je połączyć i mieć 4m.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle!

Wyższa skuteczność = głośniejsze słuchawki

Niższa impedancja = słuchawki są łatwiejsze do napędzenia

Znaczy się to taka skrócona wersja bo w rzeczywistości impedancja wpływa na szereg różnych rzeczy i generalnie im jej więcej tym lepiej, choć niesie to za sobą uzależnienie od wzmacniaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle!

Wyższa skuteczność = głośniejsze słuchawki

Niższa impedancja = słuchawki są łatwiejsze do napędzenia

Znaczy się to taka skrócona wersja bo w rzeczywistości impedancja wpływa na szereg różnych rzeczy i generalnie im jej więcej tym lepiej, choć niesie to za sobą uzależnienie od wzmacniaczy.

Łatwiejsze do napędzenie od strony wzmacniacza są takie z wyższą impedancją, tak jak przy kolumnach najlepiej 8 omów i równy przebieg impedancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...