Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vrtex

Rozwiązany: Czarny ekran zamiast filmów

Polecane posty

Witam.

Ostatnio mam problem z odtwarzaniem filmów na nowym komputerze. Problem polega na tym, że zamiast filmu wyświetlany jest czarny ekran, przy czym nie zdarza się to zawsze. Nie odtwarzają się filmy odpalane odtwarzaczem, przerywniki w niektórych grach (Devil may cry 3) i filmy z Youtube. Niektóre niedziałające filmy z Youtube po jakimś czasie odtwarzają się bezproblemowo. Ścieżka dźwiękowa działa normalnie. Mam zainstalowane kodeki (chyba wszystkie możliwe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast instalować wszystkie kodeki jak leci lepiej jest instalować tylko te, których się potrzebuje. Często przyczyną tego typu problemów nie jest brak kodeków, ale ich nadmiar. I właśnie konflikt kodeków obstawiałbym w tym przypadku.

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Jeśli z czegoś innego niż Chrome, to sprawdź, czy masz aktualnego FlashPlayera. Dodatkowo sprawdź też, czy YT działa poprawnie na innych przeglądarkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Chrome, Youtube nie działa też na Firefox'ie. Problem był od nowości komputera, gdy kodeki nie były zainstalowane. Z tego, co znalazłem w internecie wyłączenie przyśpieszenia sprzętowego może pomóc, ale nie wiem jak to zrobić. Btw system operacyjnyto Win7

-----Edit

Ok, problem rozwiązany. Zrobiłem reinstalację nVidia Geforce experience, pomogło. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...