Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nyac55

Połączenie telefonu z laptopem przez Wifi i odbieranie interntu?

Polecane posty

Czyli normalną kartę sieciową należy skonfigurować tak ,by udostępniała neta ,czy tak??(1) np. włączyć udostępnianie połączenia sieciowego?? Tak robiłem wcześniej jednak nie umiałem się zbytnio połączyć oraz na telefonie proszono o podanie klucza sieciowego (co to dokładnie jest ,czy jest to klucz do grupy roboczej czy coś innego i skąd to wziąć)??(2) Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, problem w tym, że zazwyczaj karty nie mają trybu AP i takie udostępnianie połączenia sieciowe się nie udaje.

2. Klucz sieciowy chodzi tutaj o klucz zabezpieczeń WEP/WPA/WPA2. Mówiąc "prosto", chodzi o hasło ;).

3. Polecam sprawdzić jednak Connectify.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Klucz sieciowy chodzi tutaj o klucz zabezpieczeń WEP/WPA/WPA2. Mówiąc "prosto", chodzi o hasło wink_prosty.gif.

3. Polecam sprawdzić jednak Connectify.

Gdzie można sprawdzić ten klucz sieciowy??(1)

Pobrałem program Connectify ,uruchomiłem go ze 3 razy(chodzi o instalator i żadne okineko się nie pojawiło ,czy ten program trzeba zainstalować czy wystarczy kliknąć i samo się skonfiguruje)??(2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest to hasło, które podawałeś przy tworzeniu sieci ad-hoc (czy jakim tam sposobem próbujesz udostępnić). Wybierałeś typ zabezpieczenia, więc jeśli zaznaczyłeś coś innego niż "Open (No authentication)" to musisz podawać hasło [nie jestem w stanie powiedzieć jak je teraz odczytać, chyba najprościej zrobić ad-hoc od nowa bez hasła].

2. Z tego co pamiętam to trzeba było instalować i wstępnie skonfigurować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...