Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AntyKorsarz

Rozwiązany: Władca Pierścieni: Wojna na Północy - tylko połowa gry instaluje się z płyty

Polecane posty

Kupiłem dzisiaj WP: Wojna na Północy w "kolekcji Klasyki". Wpisałem kod na steam, i zacząłem instalować z płyty. Gra niby cała się zainstalowała, lecz na steamie wyglądało na to że zainstalowało się tylko 2,7 GB na 4,4 GB i steam reszte pobierał. Próbowałem reinstalować pare razy i zawsze kończyło się to tym samym .-. Nie mogę pobrać pozostałego 1,7 GB bo mam internet z limitem danych. Dzięki za pomoc.

P.S: Przepraszam za to słowo "problem" w temacie, nie zauważyłem >.>

Tytuł poprawiony - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem może być trudny do rozwiązania bo to pobiera patche ze steam nie wiem czy da się to obejść . Ale zrób tak kliknij prawym na grę w biblotece daj właściwości i daj wyłącz autoaktualizacje to jedyne co mi przychodzi do głowy teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie może być reszta gry , którą sobie próbuje dościągać usuń co się tam pobrało i zainstaluj jeszcze raz od nowa bo właśnie przypomniałem sobie ,że miałem identyczny problem. A gra była z Bundla wiec to z gra jest coś nie tak .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tego spróbować . Wymyśliłem też inny plan . Włącz steam i gdy już będziesz instalował od nowa grę to wtedy daj offline na steam i zobaczysz co będzie. Jeśli nic to nie pomoże i dalej będzie wołał o sciąganie ze steam to chyba nie uda się tego przynajmniej łatwo rozwiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się niestety spodziewałem jesli aktualizacja samego steam nic nie da no to znaczy ,że trudno będzie to ruszyć jakoś. Swoją drogą sprawdziłem i u mnie wersja steam z Bundla ma rozmiar 7,3 gb , wiec jeśli reszta to jak u ciebie brakujące częsci gry no to już nie wiem co zrobić ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się zainstaluje, to folder w commons waży 300 kb a ten w downloaded też 7, 3 GB. Próbowałem przeżucić pliki z downloaded i wsadzić w commons, kiedyś tak przy innych grach robiłem, ale sprawdzanie spójności szybko się kończy i wskazuje że wszystko jest dobrze. ;/ Spróbuje jeszcze przełączyć na inny napęd, bo mam 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AntyKorsarz

Posiadanie oryginalnej wersji gry nie upoważnia Cię do używania cracków. To nielegalne działanie niezgodne z licencją gry. Tylko dlatego, że posiadasz oryginał, to nie dostaniesz ostrzeżenia. Wszystkie rady związane z piractwem radzę sobie darować, gdyż można ponieść tego srogie konsekwencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...