Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiesiex

Rozwiązany: Brak dźwięku w google chrome na youtube.

Polecane posty

Witam mam taki mały problem mianowicie mój mikser dźwięku (prawy dolny róg taki głośniczek) nie wykrywa programu google chrome jak jest włączony w związku z czym nie mam w nim dźwięku na witrynie youtube i innych, tego problemu nie mam w grach i na innych przeglądarkach nie wiem co robić prócz tego filmy na youtube się dziwnie przycinają tzn chodzą płynnie do np 12 sekundy i się zatrzymują nic się nie ładuje neta mam w miarę szybkiego co może być problemem? Z góry dziękuję za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam identyczny problem, mianowicie nie mam dzwięku na wszystkich stronach używajac Google Chrome - w pozostałych przeglądarkach działa poprawnie, oprócz tego filmiku na You Tube zawieszaja sie po 12s, mikres dzwieku nie widzi w ogóle Chrome.

Wszystko działało porawnie do wczoraj, bez żadnego grzebania w ustawieniach po prostu dźwięk znikł.

Również liczę na pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli chodzi o brak dźwięku to u mnie pomogło wyłączenie wtyczki pepflashplayer.dll

Ustawienia - ustawienia zaawansowane - ustawienia treści - wyłącz poszczególne wtyczki - wtyczka flash (rozwiń szczegóły) - i wyłączasz tę z końcówką "pepflashplayer.dll"

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...