Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frizen

Mafia II - Rozdział 14, Zabójstwo Dereka i Steave

Polecane posty

Mam problem z tą misją....Steav'a zabijam ale Dereka nie daje rady...zabijam kilku gości,ale póżniej musze opuścić skrytke(kolumna na lewo) i się przenieść bo zaczyna trafiać koktajlami,ale jak przebiegam to gine od strzałów...Pomocy jak zabić Dereka,wiem przebiega z lewo na prawo na pietrze ale nie dam rady go ustrzelić.Gram na poziomie Hard :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale najłatwiejszym sposobem według mnie (grałem na hard'zie) jest szybkie podbiegnięcie za kolumnę/beczkę/łódź i zaczekanie na Resp przeciwników, a następnie zabicie dwóch z dołu i schowanie się pod tym balkonem skąd do ciebie strzelają na piętrze, efekt jest taki, że po jakimś czasie ci kolesie zaczną do ciebie przybiegać na dół, a ty ich spokojnie kosisz z Tommy'ego czekając aż wybiegnie Derek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta misja jest albo cholernie trudna albo cholernie łatwa. Steva można dojechać zaraz po scence. Wychodzisz z hangaru, chowasz się za pierwszą skrzynką po lewej. trzeba mieć Thompsona przygotowanego i przeładowanego. rzucasz granat i od razu wychylasz się z tommygunem. Steve powinien oberwać.

co do samego grubasa - wbijaj się do magazynu, od razu za beczki po prawej stronie i wypatruj sukinkota w lewym górnym rogu - wylezie, rzuci koktajl i schowa się za paczkami, zanim to zrobi dobrze żeby zarobił kilka sztuk ołowiu - jak będziesz miał farta to będzie wystawał kawałek łba - namierz i nap.. strzelaj. kilka kulek w tłusty łeb powinno rozwiązać sprawę - mi się udało tak to zrobić że tłuścioch rzucił butelkę z benzyną tylko raz i trafiłem tylko jego, nikogo z popleczników i voila - misja zakończona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz także wbiec po schodach do biura Dereka

Tak właśnie zrób to chyba najłatwiejszy sposób ja ta misję za drugim razem przeszedłem.

Najpierw wbijasz na górę chowasz się w gabinecie, z stamtąd rozwalasz mięcho armatnie, gdy wszystkich wytłuczesz grubasek już nie będzie rzucał koktajlami tylko zacznie zwiewać wtedy wyjdź z gabinetu (naszykuj jakąś maszynówę) i go rozwal :D

Powodzenia :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze taktyki są do Du@#@y :laugh:

Dereka można zabić w 10 sek po wejściu do hangaru. Zaraz po wejsciu szukajcie jego łysej główki gdzieś na górze. nawet jak jest schowany za skrzynką to jego łepetyna wystaje. 2-3 strzały i gotowe. Proste i skuteczne :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz także wbiec po schodach do biura Dereka

Tak właśnie zrób to chyba najłatwiejszy sposób ja ta misję za drugim razem przeszedłem.

Najpierw wbijasz na górę chowasz się w gabinecie, z stamtąd rozwalasz mięcho armatnie, gdy wszystkich wytłuczesz grubasek już nie będzie rzucał koktajlami tylko zacznie zwiewać wtedy wyjdź z gabinetu (naszykuj jakąś maszynówę) i go rozwal :D

Powodzenia :happy:

Dobrze pamiętam, że schody do biura Dereka to te zaraz przy wejściu do tego magazynu? Bo jeśli tak to u mnie drzwi na ich końcu są zamknięte. Próbowałem nawet rozwalić klamkę dwoma magazynkami z shotguna, ale nic to nie dało. Jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...