Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dikey

Kierownica Logitech G27 - 899zł

Polecane posty

Witam. Mam na sprzedaż kierownicę Logitech G27 w stanie idealnym. Jest to sprzęt używany, jednak łącznie używałem jej 3 godziny. (używana tylko do grania w ETS 2, czas sprawdzony na steamie).

Nie posiada na sobie jakiegokolwiek śladu używania, skóra w stanie idealnym, żadnych otarć. Wszystko działa sprawnie tj. kierownica jak i wszystkie przyciski na niej, skrzynia biegów łącznie z przyciskami oraz 3 pedały. Kable oryginalne, również bez żadnych uszkodzeń. Dodam, że jest to najnowsza wersja kierownicy z 2013 roku (posiada już nowe pudełko), gwarancja ważna jeszcze przez dwa lata. Nie mam czasu na granie z tym sprzętem, ale nie chcę również aby się kurzyła, dlatego też postanowiłem w końcu ją sprzedać. Cena jaka mnie interesuje to 999 899 zł jednak może ona podlegać lekkiej negocjacji. Do odebrania osobiście w Szczecinie lub okolicach. Na prośbę kupującego mogę wysłać jej zdjęcia jak i filmy testowe kierownicy na PW.

Link do zdjęć: http://pokazywarka.pl/4us6ui/

Osoby zainteresowane proszę o napisanie prywatnej wiadomości, w temacie lub jednym z poniższych o numer telefonu. Inne dane kontaktowe:

Skype: mcabra123

Gadu-Gadu: 40494813

Poczta: xxbioxx@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...