Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikes

Heroes of Might & Magic V+dodatki

Polecane posty

Mam problem z demkiem. Po ściągnięcie i zainstalowaniu włączam kamapanie SP, gra doładowuje się do połowy i wywala ją do Windy. Mój komp to:

Pentium IV 1,6

Geforce 4 MX440

386 MB RAM

pewnie zaraz byście mówili że to wina karty, że nie spełnia wymagań etc. ale właśnie nie, bo multi działa perfekcyjnie, nic nie muli i nie wywala(o problemach z serwerami Ubi nie wspominam ;) )

każdy z GF4 ma ten problem, ale tu raczej zawiniło NIVAL bo od kiedy single multi nierówny? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm skad wziales te wymagania?? Te ponizej macie z pliku readme.

2. System Requirements

=======================



Minimum

-------



- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005

- CPU: Pentium 4 1.5 GHz / Athlon 2000+ or higher

- RAM: 512 MB or higher

- Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card

- CD/DVD-ROM speed: 32x

- Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card





Recommended

-----------



- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005

- CPU: Pentium 4 3.0 GHz / Athlon 3000+ or higher

- RAM: 1024MB or higher

- Video: 256 MB AGP 8x GeForceFX 6600 / RADEON x800 or higher video card

- CD/DVD-ROM speed: 32x

- Dolby Surround 5.1 sound processor

Co do kart graficznych na forum gram.pl ten problem jest juz poruszony. Otoz nie na wszystkich kartach ta gra smiga... To raz, a dwa to to, ze wymagania sa nawet niskie (w stosunku do bety). Ja spelniam ledwo te minimum i gr4a smiga na high w rozdzialce 1024x768... Warto sciagac, a najlepiej z serwerka ubi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takicg grach jak F.E.A.R. nie spotkałem się chyba z większymi rozterkami sprzętowymi :P. Co do samego HOMM5 Demo. Całkiem przyzwoite :). Ocenka dema 8/10. Troszkę podchodzi pod ukochaną "trójkę" ale dużo brakuje. Walka jest perfecto, natomiast nie zabardzo podoba mi się wygląd zamków. Przypomina mi to Disciples.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem no. 2

Ostatnio podczas grania po sieci bardzo często bez powodu wywala mnie do Windowsa. Wcześniej nic się takiego nie działo więc nie wiem o co chodzi.

Czy możliwe jest że moje baardzo słabe łączę które idzie na kilka domów po prostu na święta nie wyrabia i dlatego mnie wywala? Naprawdę innego wytłumaczenia nie mam..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej metal_man wkleił plik read me z oficjalnymi wymaganiami gry. Jako minimum podany jest GeForce 4TiRadeon 8500, czyli twoja karta graficzna spełnia minimalne wymagania gry. Fakt, jest podane, że wymaga wersji 128 mb, ale uważam, że gra powinna pójść na Twojej karcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CDP podane są takie wymagania:

Wymagania sprzętowe:Windows 2000/XP, DirectX 9.0c, procesor Pentium 4 lub Athlon 1.5GHz, 512MB RAM lub więcej, karta graficzna z 64 MB RAM, 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirecX 9, napęd CD/DVD, ponad 2GB wolnego miejsca na dysku twardym

+ notka, że mogą ulec zmianie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na G4cie 6600 GT i ath. 2,5 xp chodzi płynnie na wysokich (aczkolwiek najwyższe to jednak pokaz slajdów przy co niektórych np. czarach).

Wracając do meritum tematu - demo, moim zdaniem, pokazuje słuszny powrót do korzeni czyli HoMM III, walka jest chyba jeszcze lepsza niż w protoplaście.. graficznie jest lepiej niż dobrze... i to środowisko w 3d.

Tylko jakieś to takie trudne... ta misja w kampanii. Oni mają 6 diabełków a w mojej armii ni hu hu v.v'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakieś to takie trudne... ta misja w kampanii.

Rzeczywiście, ale wzieli misję z połowy kampani więc można było się takiego poziomu spodziewać. Grałem już w pełną wersję. Strasznie mało misji 7-8 i tylko dobrymi zamkami można grać. Na szczęście można wejść w tryb multiplayer i tam dowolnie wybierać zamki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóz czasami nie warto się chwalić :)

Czym, kradzieżą?

Swoją drogą sam mam problemik w demie, po uruchominiu mam czarny ekran i słyszę dzwięki, ale ekran mam czarny :roll:

Komp:

pVI 3.2 GeForce 6800GS i 1GB ran Twinmoss

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóz czasami nie warto się chwalić :)

Czym, kradzieżą?

Swoją drogą sam mam problemik w demie, po uruchominiu mam czarny ekran i słyszę dzwięki, ale ekran mam czarny :roll:

Komp:

pVI 3.2 GeForce 6800GS i 1GB ran Twinmoss

Coz to dopiero demo. Zainstaluj nowego DX'a jesli nie masz. Pozniej kombinuj ze sterownikami - instaluj najnowsze. Jak nie pomoze zobacz starsze - smieszne, a jednak czasami poplaca. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad masz full wersje skoro gra nie ujrzala swiatla dziennego... Owszem - gra skonczona ale jeszcze nie bylo premiery.

Już została wydana zagranicą i jak komuś piracenie nie przeszkadza to może ją ściągnąć. IMO lepiej czekać na polską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thenat17 - Jakas marna prowokacja. Jesli naprawde sprzet opisany w specyfikacji jest Twoj, to nie rozumiem skad nawet wzial Ci sie pomysl na piraty. Majac taki sprzet stac Cie chyba na kupienie oryginalnej gry ? Tym bardziej ze cena jest bardzo przystepna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc!

Nie moge uruchomić polskiego dema Heroes V. Zainstalowałem i uruchomiłem. Pojawia się plansza z logo i obrazkiem, a w tle wyskakuje error (którego nie moge przeczytać) i wogóle gra już nie chce dalej działać.

Mam Radeona9600se i 1 giga RAMu.

POMOCY! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...