Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nev232

Internet w nowym domu

Polecane posty

Witam, niedługo przeprowadzam się do nowego domu na ul. Jana Horodyskiego w Żyrardowie.

Boję się, że dość trudno z internetem będzie. Chciałbym mieć taki internet, jaki mam, albo lepszy.3103600009.png

Jak to będzie z doprowadzeniem internetu? Są jacyś ludzie którzy zamontowaliby jakieś kable, żeby wszystko dobrze działało i można było podpiąć router itd?

Kolega ma z Vectra i jest zadowolony.

Czy vectra albo netia można kupić w Żyrardowie?

Teraz mam z ISKO (takie lokalne :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 3 mb uploadu wystarczy do livstreamu w 720p? bez lagów. A jeśli nie, to w 480 pewnie tak, bo chciałbym mieć też trochę netu do gry poniżej 100 pingu.

Tam piszą, że w flashnet 60 mb/s prędkość pobierania do 60mb/s, naprawdę? Nie ogarniam tego za bardzo, bo teraz mam za 75 zł, i rezultaty takie jak wyżej.

Jeśli wezmę ten za 65 miesięcznie to będę mieć 60 mb downloadu, 3 mb uploadu? Pytam, bo takie rezultaty mi się kosmiczne trochę wydają :P

Zamknięto to 4 lata temu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wezmę ten za 65 miesięcznie to będę mieć 60 mb downloadu, 3 mb uploadu? Pytam, bo takie rezultaty mi się kosmiczne trochę wydają

Tak i nie widzę tu nic kosmicznego. Co do montażu to przyjdą technicy i wszystko podłączą. Streaming w 720p płynny raczej nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już trzeba będzie ten lte, to ile transferu?

T-Mobile szykuje lte (wiem bo moja ciocia tam pracuje), i jakieś 200 m od mojego nowego domu będzie nadajnik, więc pingi chyba będą dobre.

Nie wiem czy lepiej 15, czy 25 gb. Gram jakieś 15 meczy lola na miesiąc, miesięcznie pewnie z 30-40h w necie siedzę, ale będę grać też w inne gry jak bf4 (20h/mies pewnie), bo będę mieć dużo lepszy komputer :)

No i jaki jest upload i download? W grach online będzie ważniejsze chyba to drugie? czy będzie on porównywalny z moim internetem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że mobilny będzie trzeba na bank :) nie ma raczej innej opcji, bo tam gdzie mieszkam baaaardzo trudno będzie załatwić szybki internet na kablu, więc najlepszą opcją wydaje się LTE. Najsensowniejsza oferta wydaje się z Cyfrowego Polsatu (plus odpada, nie ma tam zasięgu). Powtarzam pytanie, jaki limit internetu? maks to ten za 70 zł. http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/index.cp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zgadywać z jakich usług korzystasz? Jeżeli różnego rodzaju streaming HD, VOD, pobierasz gry w wersjach cyfrowych to bierz jak największy, a i tak pewnie go braknie. Jeśli zależy ci na odbieraniu poczty, przejrzeniu newsów, korzystaniu z komunikatorów to spokojnie 10GB wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3217626841.png

A pingi? wie ktoś jakie są w LTE?

Pobierasz gry w wersjach cyfrowych to bierz jak największy, a i tak pewnie go braknie. Jeśli zależy ci na odbieraniu poczty, przejrzeniu newsów, korzystaniu z komunikatorów to spokojnie 10GB wystarczy.

Jestem subskrybentem PlayStation Plus od gwiazdki, więc ostatnio zassałem lekką ręką 80 GB smile_prosty.gif

Ale są jeszcze przecież darmowe noce smile_prosty.gif 50 gb chyba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...