Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmaciek12

Wiedźmin 3: Dziki Gon - problem z ładowaniem save

Polecane posty

Witam!

Mam problem z ładowaniem się gry z save. Wszystko działało poprawnie wcześniej. Zrobiłem sobie hmm krótką przerwę od grania w Wiedźmina i po tej przerwie gdy chciałem załadować swojego save gra od razu po wyłanianiu się hmm elementów staje w miejscu. Dźwięk jest, muzyczka, lecz obraz się zatrzymuje i gra nie odpowiada. Tylko ctrl+alt+delete.

Umieszczam niedbałego screena z telefonu gdyż nie mogę zrobić klasycznie Print Screen.

Wiedźmin wersja GOG. Zaktualizowana do 1,05. Jak wcześniej wszystko działało w takim układzie.

Na jednym z save (wcześniejszym) gra wczytuje się, wszystko działa poprawnie, ludziki chodzą itp. ale jak tylko poruszę myszką to samo, gra się zacina. Zostaje tylko dźwięk.

Robiłem już reinstalacje gry, sterowniki graficzne są zaktualizowane (GTX 660), zainstalowałem ponownie DirectX 11, próbowałem uruchomić grę jako administrator.

Z góry dziękuje za pomoc smile_prosty.gif

post-359050-0-81017500-1435753461_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, tyle że freeze był przy pierwszy uruchomieniu gry po starcie kompa, później działał bez problemu. Ale naprawiłem przywróceniem domyślnych ustawień w MSI Afterburnerze, bo z lekka miałem kartę podkręconą. Teraz jest ok.

Także po ostatnim update GOG Galaxy nie chciały mi się wczytać savy. Reinstal Galaxy pomógł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...