Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ballberith

Rozwiązany: Loki - Kody, hacki, trainery

Polecane posty

Czy naprawdę nie umiesz posługiwać się jakąkolwiek wyszukiwarką!? Wpisz Google.pl, to nie boli...

A kodów nie ma, tylko tricki na respawn itemów i trainery (cheathappens.com)

Umiem się posługiwać wyszukiwarką i to bardzo dobrze. A Ty nie drzyj pyska jak ktoś się o coś pyta. Na cheathappens już byłem dawno, ale tam są tak poryte i niezrozumiałe opisy trainerów/modów, że bez wykształcenia informatycznego nie podchodź.

A co do zepsucia sobie gry. Ja gram tylko na singlu (nie mam czasu na multi) a bicie milion pięćset razy tych samych mobów z tą samą siłą i tymi samymi itemami mnie jakoś nie bawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wystarczyło poszukać w google :).

Oczywiście nie gram na żadnych kodach i trikach.

Ale jak mam to wytłumaczyć bez sprawdzenia czy działa, i działa :)

Znalazłem To:

Trik 1)

W grze znajdujemy jakieś dobre przedmioty aby je złożyć w ofierze dla bogów (brać nawet te żółte).

Zapisujemy przed ołtarzem i wyłączamy całkowicie grę.

Wchodzimy w (ja mam c:)

C:\program files\cyanide\loki\characters\Twoja postać\Inventory_Item.xmd Robisz kopię tego pliku na pulpicie.

Wchodzimy teraz do gry i składamy w ofierze wszystkie magiczne przedmioty które mamy w plecaku.

Następnie Zapisujemy i wychodzimy z gry.

Teraz tą kopię którą przed chwilą zrobiliśmy na pulpicie wrzucamy z powrotem do characters\Twoja postać\Tu

Wchodzimy do gry i mamy pkt wiary z przedmiotów i wszystkie rzeczy zwrócone.

2) A tu teraz Kod ? Trainer ? Hack ? abo ja wiem co to :)

Wchodzimy na stronę:

http://int0thegame.blogspot.com/2007/09/loki-xmd-decryptor-encryptor.html

I ściągamy Loki.xmd Decryptor/encryptor

Wchodzimy w CMD ( Start -> Uruchom -> cmd.exe )

I szukamy folderu jak jest w cmd (nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć :))

Ja mam :

D:\Documents and Settings\SkoniuX

Teraz wypakowujemy z pobranego archiwum plik loki.xmd.exe do folderu (u mnie Skoniux)

Wchodzimy w folder docelowy lokiego . c:\program files\cyanide\loki\characters\Twoja postać\Inventory_Item.xmd kopiujemy tam gdzie wrzuciliśmy loki.xmd.exe.

Uruchamiamy CMD.

i wpisujemy:

loki.xmd.exe -d Inventory_Item.xmd Inventory_Item.xml (zamienia to Inventory_Item.xmd na xml)

teraz pojawiło nam się w D:\Documents and Settings\SkoniuX nowy plik, Inventory_Item.xml Otwieramy do notatnikiem i możemy tworzyć nowe przedmioty w plecaku.

Jeśli chcesz sklonować jakiś przedmiot to kopiujemy od <item> do </item>

To także można zwiększać ilość posiadanych np. napojów, złota, atrybutów dodawanych od broni/pancerza, czy nawet materiału np zrobić zbroję z skały księżycowej.

Ale to nie koniec trzeba jeszcze zamienić ten xml na xmd a więc, uruchamiamy CMD i wpisujemy loki.xmd.exe -e Invenory_Item.xml Inventory_Item.xmd to zamienia xml w xmd :)

Można też zamienić Inventory_Item na Characs i pozmieniać atrybuty naszego bohatera :)

myślę że pomogłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zepsujesz sobie tylko grę. ściągnij sobie z neta postać 200lvl i pobaw się, ja tak zrobiłem. tylko sprwadź czy postać jest zrobiona od zera normalnym expieniem, taką się najlepiej gra :) nie żadne tam cheatowe, na których boss na super hardzie kładzie się po 1 uderzeniu :P

Morzna wiedzieć z kąd tą postać wziołeś bo ja szukam od tygodnia i niemoge znależć :/ ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak ktoś ma zamiar tutaj pogderać o negatywnych stronach używania cheatów(do singla, bo za używanie/radzenie co do hacków na multi surowo karzemy), to niech sobie odpuści, bo w przeciwnym wypadku ja jej umożliwię urlop od całego forum.

2. Jak chcesz pomóc, to zrób to, a nie obrażaj osoby, która nie potrafiła czegoś znaleźć.

3. dobiko albo weźmiesz się za język polski i poprawisz jakość postów, albo otrzymasz moderację postów. Twój post jest nie tylko mało czytelny, ale też hańbi język polski.

4. Ballberith Daruj sobie niektórych zwrotów. To, że ktoś jest niekulturalny, to nie znaczy, że Ty musisz mu odpłacić pięknym za nadobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...