Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawi1994

Rozwiązany: Słuchawki do CS:GO, nie mogę się zdecydować.

Polecane posty

Witam, potrzebuję słuchawek do CS:GO. Mam do wydania 130zł i ani grosza więcej. Zależy mi na dobrym pozycjonowaniu i bardzo fajnie by było jakby ładnie wyglądały. Znalazłem 3 słuchawki od Superlux: HD 681, HD 668B (te pod względem wyglądu nie przypadają mi do gustu) i HD 681EVO BK (te preferuję, ze względu na wygląd i równie dobre opinie) co powiecie? Macie jakieś z tych słuchawek? Proszę o uzasadnianie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na bezwzględnym pozycjonowaniu to raczej polecałbym odstawić sprawę wyglądu na drugi bok, bo to właśnie HD668B z tej trójki pozycjonują najlepiej. Co prawda EVO da się trochę zmodyfikować co poprawia pozycjonowanie, ale musisz też liczyć się z tym, że po takich zabawach słuchawek raczej nie przyjmą na naprawę gwarancyjną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do twojej edycji - może być ciężko. Siberia V2 to cholernie przestrzenne słuchawki. W sumie jest to ich jedna z niewielu zalet. Podobną przestrzeń otrzymasz na HD668B po zdjęciu damperów akustycznych, ale na EVO, jeżeli dobrze myślę podłączonych do integry, może być z tym już problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...