Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mesersmize

Wiedźmin - Jak uruchomić na Windows 7

Polecane posty

Witam .Od niedawna mam windowsa 7. Instalowalem juz kilka gierek i wszystkie dzialaly. Dopiero gry chcialem pograc w wiedzmina wystapil problem.

Wyskoczyl mi błąd : The drivers require installation ( with an administrator account).Do you want to proceed now? TAk NIE . Po kliknięciu na tak wyskakuje mi cos takiego Unable to proceed ( error 1275). Potem pojawia się okienko z takim komunikatem : bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administratora. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji , wymagane są uprawnienia administratora.

Szukałem odpowiedzi w internecie ale nic nie znalazłem. Mam uprawnienia administratora bo mam tyko 1 konto na kompie.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Także posiadam windows 7 32bit od nie dawna i mam pewien problem z wiedźminem. Taki jak tu próbowałem wszelkich sposobów aby zainstalować TagesSetup ale ciągle nic... Wyskakuje taki komunikat:

"C:\Users\Michal\download\TagesSetup.exe

Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna.

Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe"

Co mam zrobic? ;f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta strona z sterownikami tages wogule mi nieodtwarza pisze "Forbidden

You don't have permission to access / on this server." wraz z gra wiedzmin mam tam tages i do 86x i do 64x i zadnego system nieumie zainstalowac bo wyskakuje error "Unable to procees(error 1275) gdyby ktoś mógł pomuc dodam ze mam windows 7 86x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem ze temat stary, ale sama się dużo naszukałam żeby odpalic mojego ulubieńca na win 7 i może ktos akurat znajdzie rozwiązanie tu, i tak jak poprzednik napisał,

Patch znosi potrzebę tych sterowników, więc nie ma sensu ich instalować.

tak i w moim przypadku tez próbowałam z Tagesem, wł konta administratora na komputerze... i zaczęły sie problemy w systemie więc szybko zrezygnowałam. Ale potrzeba zagrania w wiedźmina byla silniejsza ;)

1.Wchodzimy na stronę (można podać? przepraszam adminów jak nie icon_mrgreen.gif ) http://pl.thewitcher.com/witcher

2. zakladka Uaktualnienia

3. pobrać patch 1.4 i 1.5

4. zainstalować po kolei tj. 1.4 potem 1.5

5. Odpalic grę

U mnie działa.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...