Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

Kupię gry, płyty z muzyką i różne inne rzeczy

Polecane posty

Zebrałem się w sobie i postanowiłem zrobić "zbiorówkę" tego, co bym chętnie "przygarnął". Dla ułatwienia podzieliłem wszystko na kategorie, na razie trzy:
1.) Gry,
2.) Płyty z muzyką,
3.) Inne (czyli wszystko, co nie pasuje ani do 1.) ani do 2.))
A więc jedziemy

1.) Gry
- American McGee's Alice
- Army Men RTS (o tę grę chodzi)
- Atrox (tylko wersja angielska!)

- (The) Bard's Tale PL (tylko i wyłącznie, pełna polska wersja językowa, napisy i dubbing, preferowana wersja pudełkowa)
- Battle Realms + Winter of The Wolf (wersja PL nie wchodzi w grę)
- Best of Games Arcade (o to chodzi)
- Blood Omen: Legacy of Kain (o tę grę chodzi)
- Bugs Bunny: Lost in Time
- Croc 2

- (The) Curse of Monkey Island[/b]
- Deer Avenger (głównie "4", ale innymi częściami też nie pogardzę)
- Dilbert Desktop Games (zdziwiłbym się gdyby ktoś miał to na sprzedaż, ale cóż, próba nie strzelba)
- Discworld
- Dark Colony: Council Wars (ew. DC Gold)
- Dungeon Keeper (nie wersję DK Gold)
- Deeper Dungeons (j. w.)
- Earth 2160 (wyłącznie wersja angielska, mile widziana "kolekcjonerka" i tylko i wyłącznie wersja kolekcjonerska, ta z hologramem, kompletna oczywiście)

- Escape from Monkey Island
- Evil Genius

- Hexen II Mission Pack: Portal of Praevus (+ ew. Hexen II, ale nie z czasopisma)
- KISS Psycho Circus: The Nightmare Child
- KKND Extreme
- KKND 2
- Machines (Wired for War)
- Neverwinter Nights: Shadows of Undertide (tylko wersja angielska)

- Nightmare Creatures
- Rune: Halls of Valhalla
- Outlive
- Pył (wersja box najchętniej)

- Quake III Team Arena (najchętniej wydanie w DVDBoxie)

- Resident Evil 1 i 2 PC (mocno wątpię, by ktokolwiek miał to do sprzedania :D)
- Sega Mega Drive Classic Collection vol 1 (koniecznie wydanie z TopSellera w DVDBoxie i "kartoniku")
- Sega Mega Drive Classic Collection vol 5 (doczekało się to w ogóle polskiego wydania?)
- Sega Mega Drive Classic Collection: Złota Edycja
- Serious Sam Gold (wersja angielska)
- Sheep, Dog 'n' Wolf
- Space Hulk: Vengeance of the Blood Angels
- Spider-Man (konkretnie ten)
- Star Trek: Elite Force II
- Taz: Wanted
- The Neverhood Chronicles
- Total Annihilation Core Contingency + Battle Tactics (ew. Total Annihilation Commander's Pack)
- Total Annihilation: Kingdoms + Iron Plague

- Trespasser

- Tridonis  (preferowana wersja z dodatkową płytą z soundtrackiem)

- Turok: Dinosaur Hunter
- Wages of Sin
- Warhammer 40,000: Chaos Gate
- Warhammer 40.000 Squad Command (PSP)
- Z

i bonus:
płytę CD-audio z soundtrackiem z gry Emperor: Battle for Dune (to ta płyta, która była sprzedawana jako coś w stylu preorder packa - kto ją kupił, miał rabat na pełną wersję gry).

2.) Płyty z muzyką
Kupię też:
- Rise Against - This Is Noise
- Soundtrack z filmu Mortal Kombat (tego pierwszego, nie Annihilation ani też Conquest)
- PILNE! Three Days Grace - Transit of Venus PILNE! (wygląda, że tej płyty nie idzie dostać w żadnym sensownym miejscu - jedynie <ciach>, gdzie np. trzeba czekać na płytę 2-3 tygodnie)
- płyty Elektrycznych Gitar poza Na krzywy ryj, Słodka maska i Atomistyka (składanki raczej odpadają)
Chętnie też przygarnę single i inne płyty (może poza albumami live, składankami nie zawierającymi żadnych nowych utworów i remiksami - tych ostatnich to szczerze i z całego serca nienawidzę)
- 3 Inches of Blood (poza Long Live Heavy Metal)
- AC/DC - OST z Iron Man 2 (zrobię wyjątek dla tej składanki, bo to takie prawie że "The Best Of..."), w razie czego, wiem ile nówka kosztuje w sklepie, więc proszę się nie - kompromitować i nie proponować używki w podobnej cenie,
- Anvil (najchętniej Metal on Metal),
- Avenged Sevenfold (albumy studyjne do Nightmare włącznie mam, wliczając w to Diamonds in the Rough),
- Before the Dawn (przede wszystkim Soundscape of Silence, mam już Deathstar Rising i Rise of the Phoenix),
- Black Sabbath - na razie Master of Reality, Never Say Die! i ew. Sabotage, nad resztą też się mogę zastanowić (poza Paranoid, Black Sabbath i 13),
- Dio (na razie Holy Diver, inne też rozważę, The Last In Line i Dream Evil już posiadam),
- Disarmonia Mundi (najbardziej interesują mnie Fragments of D-generation, MindTricks i The Isolation Game, wiadomo, Björn "Speed" Strid),
- Dragonforce (poza Inhuman Rampage),
- Helloween,
- Iron Maiden (tylko A Real Live Dead One i Live At Donington),
- Iron Savior,
- Judas Priest (właściwie to tylko już by mnie Jugulator i Demolition interesowały, no chyba, że ktoś ma coś nie w edycji Re-Masters remasterowanej przez znienawidzonego przez fanów zespołu Jona Astleya),

- Korpiklaani (cokolwiek, btw, "uwielbiam" jak na tej nowej wersji forum rozjeżdżają się posty...)
- Linkin Park (albumy studyjne do Living Things włącznie mam),
- Lita Ford - Wicked Wonderland (jeśli istnieje podział: wersja ocenzurowana i nieocenzurowana, to ta nieocenzurowana mnie interesuje),
- Manowar (na razie tylko Gods of War i EPkę single'a Dawn of Battle, przygarnę też chętnie Fighting the World, Warriors of the World i Kings of Metal),
- Megadeth (poza Rust in Peace),
- Motörhead (w jakichś miłych cenach, Ace of Spades, Bomber, Overkill, Iron Fist, 1916, March or Die i The World is Yours mam),
- Paragon(najchętniej The Dark Legacy lub Revenge, inne też w sumie mogą być, z wyjątkiem Force of Destruction),
- Rise Against (albumy studyjne do Endgame włącznie mam, na The Black Market bym się skusił jakby ktoś po taniości chciał opchnąć),
- Rob Zombie - (Helbilly Deluxe i The Sinister Urge posiadam).
- Sabaton, najchętniej The Art of War i Coat of Arms,
- Soilwork (w tej chwili najbardziej interesuje mnie Natural Born Chaos, Figure Number Five, Sworn to a Great Divide i ewentualnie Stabbing the Drama, poza TPB mam już The Living Infinite, The Early Chapters, Steelbath Suicide i The Chainheart Machine),
- Sum 41 (Chuck mam),
- TSA,
- Twisted Sister (najchętniej Stay Hungry, inne ostatecznie mogą być),
- Voltaire - To the Bottom of the Sea
- Wizard - Thor, ew. Goochan, Magic Circle i Odin.
Jak ktoś ma coś Prodigy (poza Experience, The Fat of the Land i Always Outnumbered Never Outgunned), to też skłonny jestem rozważyć zakup.

3.) Inne

 

Terry Pratchett: Ostatni Bohater (250-300 zł, tyle sobie wołają na Allegro, na pewno nie dam).

- Chętnie kupię figurki klasy legend z serii Generations Thrilling 30, a dokładniej:

-- Bumblebee & Blazemaster
-- Optimus Prime & Roller
-- Megatron & Chop Shop
-- Starscream & Waspinator
-- Autobot Cosmos & Payload
-- Swerve & Flanker
-- Skrapnel & Reflector
-- Tailgate & Groundbuster
-- Acid Storm & Venin
-- Gears & Eclipse
-- Cliffjumper & Suppressor
-- Nemesis Prime & Spinister

 

- Kupię figurki z serii Combiner Wars:

właściwie każdego deluxe'a/voyagera poza:

Combacticonami (Onslaught, Blast Off, Vortex, Brawl, Swindle), Rookiem, Groovem, Wheeljackiem, Houndem, Smokescreenem, Trailbreakerem, Cyclonusem, Sky Lynxem, Scattershotem, Ironhidem, Prowlem, Sunstreakerem, Miragem, Dragstripem, Breakdownem, Dead Endem i Offroadem.

 

Chętnie kupię Hot Spota (Combiner Wars) lub Inferno (Power of the Primes), może być uszkodzony/niekompletny, interesuje mnie w zasadzie część tworząca całą sekcję z drabiną (od podstawy po kosz), musi być nieuszkodzona, w stanie idealnym.

 

- Kupię figurki z serii Titans Return:

-- Autobot Sovereign & Alpha Trion
-- Darkmoon & Astrotrain
-- Murk & Decepticon Octone
-- Decepticon Hazard & Blitzwing
i ewentualnie z "exclusive'ów":
-- Parsec & Nautica,
-- Leinad & Arcee,
-- Professor Go & Metalhawk,
-- Fathom & Tidal Wave
(inne też mogą być - deluxe'y i voyagery, choć trzy chyba repainty Optimusa Prime'a nie są wysoko na liście priorytetów)

Mogą być używane, byle czyste, kompletne i nieuszkodzone, z instrukcją.

- Oraz akcesoria z uchwytem 5 mm nadające się dla figurek klasy legend (prawdopodobnie od figurek klasy deluxe mogłyby być, od większych pewnie nie), jakieś blastery itp, żadne miecze, topory etc., oczywiście w dobrym stanie i bez dziwactw typu wyrzutnia ze sprężyną strzelająca kulkami czy jakieś bronie o dziwacznym kształcie (najeżone kolcami czy coś w ten deseń)

- figurkę Bendera z Futuramy, taką jak ta, ale niekoniecznie dokładnie ta (musi być pozowalna i dość duża), inne postacie też rozważę,
- odtwarzacz Sansa Fuze 2GB, może być sam, bez kabla, słuchawek itd., byle by był sprawny,
- ewentualnie płytki cover CD/DVD ze starszych magazynów o grach komputerowych (SS, Gambler, ŚGK, zdecydowanie odpadają płyty z CDA, KŚG, raczej odpadają z Play'a, Click!a, Action Plusa), raczej bez czasopism (i tak już nie mam gdzie trzymać moich starych CDA), chyba, że pismo zawierało np. kod potrzebny do instalacji pełnej wersji lub coś w ten deseń, miejcie na uwadze, że ta pozycja nie jest na szczycie listy priorytetów, więc zbyt wiele dutków nie mogę zaoferować.

- naszło mnie na rekonstrukcję mojego pierwszego PC (nostalgia mode on :)), paru podzespołów poszukuję, sprawnych rzecz jasna:

-- procesor Pentium 200MMX z coolerem

-- płyta PC Chips M571 (prawdopodobnie, bo nie doszukałem się innych z tak idiotycznie umieszczoną podstawką na procka, choć nie pamiętam, żeby na chipsecie moja miała radiator i jestem prawie pewien, że była na TXie (czyli Intel) a nie na TX pro ("podróbka" innych producentów chipsetów)), z kompletem "śledziów" - na pewno COMy, LPT i karta dźwiękowa

-- napęd CD Pioneer, chyba 32x, typu slot

-- opcjonalnie karta graficzna S3 Virge 3D 2MB

- *NEW* poszukuję mobo na LGA775, sprawną oczywiście, będącą w stanie obsłużyć procesor E8500 (10,5 x 333MHz), pod pamięci DDR2, mile widziana na P45 lub X48, okrojone chipsety (jak 945GC, który 4GB RAMu to tylko na papierze obsługuje) odpadają, koniecznie w komplecie z zaślepką na złącza (kabelki typu SATA itp. nie muszą być w komplecie) i za jakąś rozsądną cenę, bo kwoty, które sobie wołają na Allegro to żart jakiś. *NEW*


Cenę dyktuje oczywiście sprzedający, nie będę pisał "rozsądną", bo dla niejednego te gry są warte więcej, niż świeżutkie nowości. Tylko jedna uwaga, za komplet (CD + instrukcja + pudełko) jestem skłonny zapłacić więcej, niż za same płytki, podobnie też jeśli chodzi o stan i pochodzenie płytek (im bardziej CD/DVD sfatygowany(e), tym mniej warty(e), wersje OEM dołączane do kart graficznych itp. ("bundled software") w zasadzie mnie nie interesują). I proszę o załączanie do ofert zdjęć oferowanego towaru.
Żeby nie było wątpliwości podkreślę - interesują mnie wyłącznie gry oryginalne, oferty gier "przegrywanych" czy "kopii zapasowych" wysyłane na PW będę zgłaszał moderatorom.
Aby uniknąć kolejnych nieporozumień dodałem parę linków (BO, BoG:A, Army Men RTS, jak trzeba będzie, to jeszcze uzupełnię).

LEGENDA
kolor szary - posiadam wersję elektroniczną (np. Steam czy GOG) ale chętnie kupię pudełkową
kolor zółty - ostatnio dodane

Ale nazw podmiotów gospodarczych nie przekręcamy, okay? - behemort

Mega pilne! Kupię pilnie sprawny, oryginalny zasilacz do głośników Creative GigaWorks T20 II Mega pilne!

(może być też kompletny zestaw - uszkodzone głośniki + sprawny zasilacz + okablowanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam tak:

Total Annihilation ENG, wersja z CDA (2 CD) (to ta wersja SF...)

Army Men, wersja z CDA

Obydwie gry w wersji OEM i płytki sfatygowane...

Co do ceny, to możemy razem ustalić, bo szczerze mówiąc nie wiem za ile bym to oddał, a jeśli podałbym cenę, możliwe, że byście mnie wzięli za wariata, a jak wiadomo, z wariatem niewarto robić interesów... :P

Jeśli chcesz, mogę Ci wysłać zdjęcia...

Mimo iż mam (zaledwie) prawie (za tydzień urodzinki :)) 16 lat to zagrywałem się w nie około 8 lat temu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkAvanger

Uwzględniając fakt, że najbardziej interesuje mnie angielska wersja Gold... Wychodzi jakieś 5 zł ;P.

Dzwienkoswit, Morfoneusz

W przypadku płytek z "wybiórczej" preferowałbym od razu komplet, czyli albo wszystkie brakujące płytki albo (ostatecznie) komplet wszystkich sześciu (byle z uwzględnieniem, że 2, 3 i 5 już mam i w związku z tym ich wartość wynosi dla mnie równe 0 :)). W innym wypadku zjedzą mnie koszty wysyłki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś skrobnij - jaki jest stan płytek, ile byś sobie życzył... No wiesz, standardowe pytania w takich przypadkach ;).

Kilka rysek na brzegach, ale ogólnie stan dobry, gry na ogół mam zadbane. Hmm, 35 zł + przesyłka ( jaka, to już zależy od ciebie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...