Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donq

Komputer do 4500zł

Polecane posty

Witam,

proszę o pomoc w złożeniu komputera, do 4500zł.

W tej cenie miałby się znaleźć jednostka centralna+monitor+mysz(jakaś gamingowa, chociażby x7 smile_prosty.gif) i najważniejsze - chcę kupić kompa na raty.

Proszę o pomoc i za każdy jej przejaw bardzo dziękuję smile_prosty.gif

donq

  • Budżet na komputer: 4500zł
  • Części do kupienia: Komp+Monitor+Mysz
  • Bez systemu
  • Przeznaczenie: Gaming
  • Preferowany sklep: Morele
  • Rozdzielczość - nie mam
  • Czy będzie podkręcany: nie(póki co)
  • Dodatkowe uwagi: możliwość zakupu na raty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego:

http://www.morele.net/inventory/info/xwcqEO/

Czterordzeniowy procek, płyta główna, 8 GB RAM, wydajna grafika, dysk 1TB, solidny zasilacz, przewiewna obudowa, napęd. Do tego monitor 23 cale na matrycy IPS i fajna myszka (możesz jeszcze sobie poczytać o preferowanych chwytach i sprawdzić czy będzie ci pasować - http://www.test-gear.pl/gripy/ , CM Alcor jest pod Palm Grip / Fingertrip).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać zasilacz http://www.morele.net/zasilacz-cooler-master-g550m-550w-modularny-120mm-80-rs-550-amaa-b1-629138/ - za 2 dychy więcej masz odpinane kable, dodatkowe 100W mocy oraz dłuższą o 2 lata gwarancję. Rano tamten Antec musiał być tańszy, bo 250zł za niego to niespecjalnie dobra cena (zresztą - obecnie VP450F kosztuje 250zł, a VP550F... 238zł ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dirian @yoyo2 to moglibyscie mi to jakos podsumowac? smile_prosty.gif jesli oczywiscie macie czas, bo chetnie bym dokonal zakupu ale bez majsterkowania bo wiem jak to sie moze skonczyc smile_prosty.gif

Ach no i oczywiscie lepsze chlodzenie procka, bo boxowie wiadomo -ssie :)

zrezygnuje z ssd....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz @Dirian EVGA nie jest pewnie zbytnio znana dlatego, że u nas jest Polska i się kupuje wszystko jak najtaniej. A owa firma zazwyczaj miała w cenach kart z chłodzeniem DCU II/WF3/Twin Frozr ledwo referenty na turbinkach, a wyższe wersję były zazwyczaj odpowiednio droższe, a chłodzenia tyłka nie urywały. Teraz EVGA nauczyła się też robić chłodzenia (ACX 2.0 bardzo fajnie wypadają, pierwsze też nie były takie złe), do tego zeszła z cenami za fajnie podkręcone modele SuperClocked i FTW, my zaczynamy to polecać, ale ludzie nie znają wink_prosty.gif Ostatnio też mnie się znajomy pytał co to za wytwory te karty EVGA. Jak mu przedstawiłem plusy to stwierdził, że więcej żadnych śmieci od MSI/Asusa/GB nie kupi, skoro w przypadku EVGA ma więcej za mniej wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczor,

temat odkopuje bo zepsul mi siew tym kompie zasilacz, czy moge prosic o jakas podpowiedz co wsadzic tam zamiast tego uszkodzonego?

chcialbym solidny zasilacz, tak zeby nie bylo z nim problemu

dziekuje za kazda podpowiedz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic nowy, a tamten... zwroce na gwarancje i zobacze co mi powiedza.

 

A co do wydatku... nie chce oszczedzac na zasilaczu, ale nie chce tez wydac zbyt wiele. 

Wskaz cos co zasluguje na uwage, jesli moge prosic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...