Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pilarrr

Rozwiązany: Program Grand Theft Auto V przestał działać

Polecane posty

Cześć.

Wczoraj wieczorem złożyłem z kolegą nowego kompa, toteż dzisiaj miałem zabrać się za jego testowanie. Wszystko przebiegłoby dobrze, gdyby nie to, że gra od której uzależniłem ten proces, a więc GTA V, nie chce się uruchomić.

Z tego co widziałem, błąd, który wymieniłem w tytule jest/był dosyć popularny, spróbowałem więc każdego rozwiązania, jakie udało mi się znaleźć, ale niestety to nie pomogło. Pozwólcie, że wymienię, jakie kroki podjąłem:

- uruchamiałem GTA jako administrator,

- próbowałem włączyć w trybie awaryjnym,

- wyłączyłem antywirusa (a właściwie to wyłączyłem ochronę antywirusową i Inteligentną zaporę, bo to Norton),

-

również nie pomogło,

- włożyłem pierwszą płytę do napędu i wybrałem "napraw pliki",

- dałem szansę również sztuczce z przełączaniem kart graficznych, ale po wyłączeniu swojego GeForce'a nie miałem jak uruchomić GTA, bo zupełnie straciłem obraz. Po zresetowaniu komputera miałem obniżoną rozdzielczość, włączyłem więc GTA, ale launcher nawet nie przeszedł do uruchamiania gry z powodu jakichś tam niespełnionych wymagań DirectXa, a żeby włączyć tę właściwą, nie zintegrowaną kartę z powrotem, musiałem znowu resetować komputer,

- ściągałem również nową wersję NET Frameworka i za jego pomocą naprawiłem już tę obecną, kombinowałem też coś z Visual C++ (zrobiłem chyba to samo co w przypadku Frameworka)

Specyfikacja mojego kompa:

http://oi60.tinypic.com/2rdka3l.jpg

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...