Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mysz13

Program do nagrywania tego co się dzieje na pulpicie

Polecane posty

A czy może zna ktoś jakiś program, który umożliwiałby nagrywanie tego co się dzieje na ekranie, ale pod naszą nieobecność? Tzn. nie ma nas w domu, ktoś włącza nasz komputer, a my potem sprawdzamy co on tam robił. Będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu takiego "szpiega"... :thumbsup:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma takiego programu. Żeby coś nagrać najpierw trzeba to włączyć a poza tym nie wiem jaki byś musiał mieć dysk aby taki filmik zmieścić :happy: Co do gier to w jakości oczywiście Fraps wygrywa ale niestety filmiki zajmują bardzo dużo miejsca. Ja zawsze używałem Game Cam :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak fraps ale czego na youtube gdy dodaje 522mb filmiku (limit 1gb) to wyskakuje błąd że nie może skonwertować filmu jakość jest dobra

ponieważ fraps ma swój własny kodek avi, więc najpierw musisz filmik skonwertować na kompie (np. do *.avi, ale kodekiem Xvid)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma takiego programu. Żeby coś nagrać najpierw trzeba to włączyć a poza tym nie wiem jaki byś musiał mieć dysk aby taki filmik zmieścić :happy: Co do gier to w jakości oczywiście Fraps wygrywa ale niestety filmiki zajmują bardzo dużo miejsca. Ja zawsze używałem Game Cam :happy:

No fakt, ale chodzi mi o nagrywanie raczej krótkich "filmików"... :wink: Program możnaby wrzucić np. do autostartu, ale chodzi o to, żeby po odpaleniu programu zaczął on automatycznie nagrywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja sieciowa LogMeIn ma opcję nagrywania do pliku wszystkiego co się dzieje, ale komputer musi być podłączony do sieci, no i ja muszę uzyskać do niego dostęp z drugiego kompa w sieci. I szukam właśnie czegoś takiego, co by to robiło, gdy ja tego zrobić nie mogę... :smile:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może zna ktoś jakiś program, który umożliwiałby nagrywanie tego co się dzieje na ekranie, ale pod naszą nieobecność? Tzn. nie ma nas w domu, ktoś włącza nasz komputer, a my potem sprawdzamy co on tam robił. Będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu takiego "szpiega"...
Napewno takie coś jest, podejrzewam że będzie to coś na zasadzie zaplanowanego zadania. W sumie to nie trudne do zrobienia, tylko nie wiem czy dało by się zrobić tak żeby ten co włącza komputer nie widział tego co się dzieje. Ale jak poszperasz to napewno znajdziesz takie coś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pafflick

Kiedyś spotkałem się z programem Omniquad Desktop Surveillance, podejrzewam, że jest tym, czego szukasz, ale jest jeden haczyk - program jest płatny.

Blackhand - :thanks: wersja 30-dniowa mi całkowicie wystarczy. Jest tam opcja robienia zrzutów ekranu co jakiś czas, a to w sumie chyba jednak lepsze, niż film. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... taki program był w PC Format 6/2008

KeyProwler 3.2.1

Rejestrowanie zawartości ekranu, wpisywanego tekstu, uruchamianych aplikacji, automatyczne generowanie raportów i wysyłanie ich na wskazany adres e-mail

może znajdziesz na allegro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też program AppsTraka. Jego wersja demonstracyjna była kiedyś bodajże na Niezbędniku.

"Wersja demonstracyjna programu umożliwiającego śledzenie pracy innych osób na komputerze oraz blokowanie dostępu do wybranych aplikacji."

Strona domowa: http://appstraka.hypermart.net/

A tu wersja demo: http://www.ksgry.pl/ftp/pobierz.asp?Plik=1220

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...