Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lapeno

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - Nie mogę zestrzelić śmigłowca w misji " Pustynny tygrys"

Polecane posty

Witam wszystkich, mam ogromny problem z 4 misją w grze. Misja nazywa się pustynny tygrys i chodzi dokładnie o zestrzelenie wrogiego śmigłowca. Probowałem ze 20 razy i wciąż ginę ;/ Celuję w pomarańczowy trójkąt na celu a nawet biorę poprawki na lot i celuję przed cel. Nie wierzę że po tylu próbach zawsze kończy się tak samo. Powinien już zostać zestrzelony, jednak nadal jet tak samo;/ Nie pomagały restarty misji, zmniejszanie pozniomu trudności kampanii ani rodzielczości na najniższą. Tu pojawia się moja prośba. Czy ktoś mógłby przejść mi ten moment z mojego save'a i mi odesłać? (plik z save znajduje się w C: Dokumenty/Nazwa urzytkownika/Ubisoft/Profiles/Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier/Nazwa profilu/folder z nr/saved game) Jak coś to wyślę mój save bo nie mogę tu załączyć ;/

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bawiłam się chyba z trzy razy w to! Moja rada: spowolnij myszkę jeśli możesz bo moja latała nie dość że za szybko jak na tą misję to jeszcze w helikopterze strasznie trzęsie. Spróbuj nie odpuszczać temu helikopterowi i jeśli myślisz że po tym masz chwilę wychnienia to się mylisz - dopiero potem jazda się zaczyna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessash dzięki za podpowiedź, zaraz przetestuję i dam znać smile_prosty.gif BTW na ile ustawiałaś czułość myszy?

Edit: Probowałem właśnie kolejne 5 razy i nadal to samo ;/ Czułość myszy zmieniałem na 25, 35 45, 55, 65.... Nie wiem co jest nie tak... Przeszedłem wszystkie części CoD, Battlefielda i MoH, a także Splinter Cell: Teoria Chaosu, Conviction, Blacklist a na tym jedym epizodzie sie wciąż wykładam;/ Kto mi to przejdzie?! PLZ

Tu znajduję sie mój save z momentem którego nie moge przejść: http://www78.zippyshare.com/v/gytmJPQa/file.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz detale na minimum (włącznie z rozdzielczością do 800x600), zestrzel śmigłowiec i w momencie gdy śmigłowiec wyrzuci Twojego bohatera zmień ustawienia z powrotem. Mnie osobiście to pomogło :P

Aha i jeszcze pamiętaj, żeby strzelać krótkimi seriami i przybliżyć prawym przyciskiem myszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...