Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackyoshi

Rozwiązany: Nowy monitor do 600zł (23"-24")

Polecane posty

Cześć wszystkim.

Mój aktualny monitor wczoraj umarł i poszukuję nowego monitora. Nie wiem jaka matryca itp, kompletnie się nie interesowałem monitorami. Mój budżet to 600zł (ew. mogę kilka zł dopłacić), zastanawiałem się nad jakimś 24", lepiej wziąć trochę większy bo właściwie monitor ma być na kilka lat wink_prosty.gif Myślę nad LG 24EA53VQ-P - ale jest tak dużo tych monitorów, że już sam nie wiem. Moglibyście mi coś polecić?

Pozdrawiam,

blackyoshi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tego AoC'a (w sumie 2 takie, polecony tutaj na forum) będzie już drugi miesiąc i jestem z nich bardzo zadowolony. Na pewno nie ma co porównywać go z monitorami z wyższej półki ale jak za tą cenę to naprawdę się opłaca. T

Tak jak XeoN wyżej napisał stabilniejsza podstawka to na pewno w porównaniu do tego LG (miałem okazję widzieć tego LG w MM [pojechałem z myślą o kupnie tego monitora]) i wykonanie mnie do niego zraziło i wolałem jeszcze trochę pogrzebać w internecie / wysłuchać opinii o innych monitorach i tak właśnie trafiłem na tego AoC'a dzięki XeoN'owi ;) .

Jeśli nie jesteś jakiś wybredny jak ja to wystarczy Ci do grania, jak i oglądania filmów/seriali ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś takiego

http://img94.imagesh...4/4359/wdz9.jpg

bo jakiś glupi chińczyk wkręcił śrubkę za bardzo, i matryca się wbiją

NO ALE CZEGO SIE OCZEKUJĘ ZA MONITOR Z MATRYCĄ IPS ZA 600-700

mi to nie przeszkadza ponieważ prawię nigdy nie mam czarnego tła, i się przyzwyczaiłem.

Niby można na gwarancje, ale ... darowałem sobie

do tego trza dodać słabą podstawkę, ze się telepie cały monitor, gdy się porusza, lub jak ma się niestabilne biurko

za to ma się super duży ekran, z żywymi kolorami nie da się zaprzeczyć

kupie sobie potem taką a'la podstawkę na ścianę, aby było stabilnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no z tą podstawką właśnie czytałem że jest strasznie beznadziejna. Ale chyba wolę zainwestować w sprzęt który jest lepiej wykonany niż mieć więcej cali. Zresztą, i tak pewnie nie będę narzekać. W takim razie - zaraz zamawiam. Chyba że ktoś coś jeszcze ma do dodania? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też zależy kolego od tego, czy do gier, czy do filmów itp.

Bo są też TFT, lub jeszcze inne 120hz - a u nich jeszcze lepiej /płynniej/ wyświetlają się gry

ponieważ jak JA zauważyłem, to gdy się włączy synchronizacje pionową, to jest taki efekt... trudno to określić - taki "ładowania". Gdy przeleci się szybko kamerę w grze, to widać ten efekt. Gdy się wyłączy, i ma się tę 70-120fps, to tego nie ma. Pewnie dużoi lepiej wyglądają gry na TFT, ale za to są też minusy

Na twoim kompie nowsze gry nie bardzo beda miec 60fps+, więc ten xD

poczytaj na google

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy nie będą mieć. Jedyna gra, w którą gram od jakichś dwóch miesięcy to CS:GO - można tam grać i w 1280x720 (polecane dla 16:9), a jak teraz mam 120-150fps na wysokich, to wątpię żeby w full hd nie pociągnęło powyżej 60fps.

//edit

A, no i w sumie planuję w tym roku jeszcze przejść na nową kartę graficzną (prawdopodobnie jakiś radeon z wyższej półki) i najprawdopodobniej i5. Wszystko buduję pod rozbudowę tego komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...