Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TnTy

Unreal Tournament 3

Polecane posty

Mam takie pytanko.

Czy to demo już wymarło? nie ma ani jednego serwera na którym dałoby się grać.

Może ja mam ustawienia neta źle zrobione. Jak biorę refresh to wyświetla mi listę serwerów bez nazwy i wszędzie ping 2500. Czasem znajdzie się jakiś serwer z nazwą i aktywną grą ale nie mogę się połączyć.

Mam neostradę i router d-linka. Może ustawić coś z portami? Z jakich portów korzysta UT3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.

Czy to demo już wymarło? nie ma ani jednego serwera na którym dałoby się grać.

Może ja mam ustawienia neta źle zrobione. Jak biorę refresh to wyświetla mi listę serwerów bez nazwy i wszędzie ping 2500. Czasem znajdzie się jakiś serwer z nazwą i aktywną grą ale nie mogę się połączyć.

Mam neostradę i router d-linka. Może ustawić coś z portami? Z jakich portów korzysta UT3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to demo już wymarło? Nie ma ani jednego serwera na którym dałoby się grać.

Wyszukiwarka w demie jest bardzo źle zrobiona, pewnie specjalnie taka jest by zmusić do kupienia pełnej wersji gry :P

Jednak można łączyć się z serwerami w inny sposób. Otwierasz konsolę w grze za pomocą ~ i wpisujesz:

open 85.236.101.186:7877

A tu macie listę dobrych serwerów do pogrania w demo:

[Ostatnio Sprawdzane: 15.04.2008] -?- ? [Działający Serwer]

Multiplay UK

?? 85.236.100.215:8177 ---- [24]- Deathmatch

?? 85.236.100.212:7777 ---- [32]- Deathmatch

?? 85.236.100.215:8277 ---- [24]- Team Deathmatch

?? 85.236.101.186:7877 ---- [32]- Vehicle CTF

Pařba.cz

?? 62.24.64.67:7777 --------- [08]- Deathmatch

GromNET

?? 212.200.115.2:7777 ----- [22]- Vehicle CTF

?? 212.200.115.3:7777 ----- [16]- Vehicle CTF

Jeżeli nie chce się wam zapamiętywać adresów tych serwerów to wystarczy zmienić jeden plik, który znajduje się tutaj:

%UserProfile%\Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config\UTInput.ini

(skopiujcie widoczną ścieżkę i wklejcie ją w Mój komputer w polu Adres)

Wystarczy przejść na jego koniec, do działu [uTGame.UTConsole] i zmienić kilka linii History[...] na te poniżej:

History[0]=open 85.236.100.215:8177
History[1]=open 85.236.100.212:7777
History[2]=open 85.236.100.215:8277
History[3]=open 85.236.101.186:7877
History[4]=open 62.24.64.67:7777
History[5]=open 212.200.115.2:7777
History[6]=open 212.200.115.3:7777

Teraz trzeba włączyć grę, zalogować się na swoje konto i po włączeniu konsoli wystarczy wybrać strzałkami serwer, na którym chce się grać.

Jeżeli wszystko w grze jest ustawione tak jak trzeba to dobrym pomysłem jest zmienienie atrybutu tego pliku z ustawieniami na Tylko do odczytu. Dzięki temu nie będzie trzeba ciągle dopisywać do niego adresów tych serwerów.

Normalnie są tam zapisywane ostatnio wprowadzone komendy i tekst, a najstarsze zmazywane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie pograł sobie z kilkoma ludzi w UT3, dokładnie chodzi mi o to żebyśmy jakoś sobie pobiegali na dużym mapach w grupkach i zabijalili wszyskich :). Mogłbym też pograć w jakimś klanie jak ktos posiada.

Komunikatory:

gg:325075

skype:xardon_pl

steam:xardon_pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:

Jak wygląda aktywność graczy nie tylko z Polski? Czy UT3 w sieci jest nadal popularne? Nie ma problemów ze znalezieniem przeciwników do gry?

Pytam, bo mam zamiar kupić egzemplarz gry, zwłaszcza, że teraz jest przeceniona, a chciałbym pograć w Sieci bez ryzyka, że odłożę grę, bo nie będzie z kim grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz rady? Olej UT3 i kup Antologię Unreal. Znajdziesz tam UT2004 który pod każdym względem deklasuje "trójkę". No dobra, siłą rzeczy ma gorszą grafikę, w końcu obie produkcje dzielą ponad 3 lata.

Żeby nie bylo - serwerów na UT3 nieco jest, jednak w UT2004 ich liczba jest kilkanaście razy większa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze z forum w ut3? Jeśli tak to zapraszam na serwer Death Warant Monster Mash RPG 3

Jest to inwazja, ale z rozwojem postaci. Mamy do wyboru klasy postaci takie jak medyk czy inżynier oraz wiele umiejętności które powodują, że nasza postać staje się coraz potężniejsza.

Może ktoś grał w na na takim serwerze w ut2004?

Żeby nie było, to nie jest jakiś mój serwer. Po prostu jest na nim na razie stosunkowo mały ruch, a poza tym fajnie by się pograło wspólnie z ludźmi z forum.

Filmiki z gry:

Link do gametrackera:

http://www.gametracker.com/server_info/208.100.49.223:7777/

Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten serwer i raczej na nim nie pogram. Pingi w okolicach 200 przy 4 graczach skutecznie zniechęcają do dalszej gry. Dodatkowo zaliczyłem zwiche gry, co świadczy, że mod nie jest najlepiej zoptymalizowany. Większość czasu spędzam grając w warfare na serwerze Epic Warfare, więc jak chcesz pograć to zapraszam. Mój nick w grze to CzarnyMis, a ut3 mam zainstalowane tradycyjnie (nie przez steam'a), więc mnie nie zobaczysz jak gram, ale zazwyczaj jestem w godzinach 16 -18.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...