Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arcizo7

Rozwiązany: Amnesia - jak uruchomić windę?

Polecane posty

Witam, od paru dni gram w amnesie doszedłem do windy którą trzeba włączyć i nie wiem co teraz zrobić ... Byłem już w mazynowni dałem węgla do pieca znalazłem 3 koła zębate i dalej nie działa. Na 1 piętrze w maszynowni były też dziwne przełączniki z liczbami rzymskimi i nie wiem co tam zrobić ;/ A w magazynie znalazłem 2 takie jakby kolorowe rułki, a zadanie daje mnie do znalezienia kolejnej w gabinecie. A w tym gabinecie szuklam tej rułki od 30 minut i dalej nic, więc proszę o pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wajchy z liczbami rzymskimi, to trzeba je ustawić w ten sposób, aby suma tych cyfr, zarówno u dołu, jak i u góry, była równa po 8.

Niżej rozwiązanie. Mam nadzieję, że dobrze pamiętam...

Dwie pierwsze w dół, trzy w górę i chyba ostatnia w dół.

Natomiast, w pomieszczeniu z piecem widnieją dwie wajchy - trzeba je przesunąć - przy piecu i przy maszynie (ale to na sam koniec, jak zrobisz to poniżej)

Gdzieś w maszynowni jest jeszcze jeden pokój - na półpiętrze bodajże przed zejściem do pomieszczenia z piecem, w którym trzeba dopasować trzy dźwignie, o których piszesz. Powinieneś mieć "Dźwignie kontroli amplitudy czterofazowej" oraz "Dźwignię punktu potrójnego". Brakuje Ci jednej - powinieneś ją znaleźć w "Gabinecie" (wróć do głównego hallu i na górę schodami). Wybijając okno jakimś ciężkim przedmiotem 9te które samo popękało) - kamieniem, skrzynką, krzesłem (co masz pod ręką) i przeskakując z kładki na kładkę, do rozbitego okna na końcu. Tam znajdziesz trzeci element - "Dźwignia kontroli przepływu okrężnego".

Chaotycznie trochę wiem, ale tak to jest, jak się pisze z pamięci. Daj proszę znać czy pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki o to mi właśnie chodziło, ale wczoraj gdzieś o 23 wszedłem na YouTube i zobvaczyłem poradnik jak to zrobić. Z tymi przełącznikami mi pomogłeś, a z tym oknem wcześniej nie wiedziałem... Ale dzięki za pomoc ! :D A co do gierki jest ona [ciach].. Gram z kumplem gadając przez skype :D

Są na to inne słowa, naprawdę. Otrzymujesz upomnienie - opti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...