Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Rozwiązany: Wiedźmin - zlecenie na fledery

Polecane posty

Mam problem ze skompletowaniem trofeów do tego zadania. Wymagane są 3 kły, a mam tylko 2. Początkowo fledery pojawiały się w krypcie na cmentarzu, ale chyba je tam wytępiłem. Chodziłem do krypty parę nocy pod rząd i żadnego nie było. Stąd moje pytanie: gdzieś jeszcze można spotkać te potwory (aktualnie jestem w III akcie)? A może pojawią się tam jeszcze? Aha, w krypcie były chyba trzy, ale kieł jednego dałem dentyście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fledery... to takie ze skrzydłami, rogami i takie jakby czerwonawe? Jeśli tak, to pamiętam, że w nocy pojawiały się obok Misia Kudłacza (ot tak sobie jakby 'przybywają' i tłuką opryszków).

Sprawdziłem. To na bank Fleder i obok ogniska przed Misiem Kudłaczem mniej więcej o/po północy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać innych krypt. Wiem, że jedna znajduje się na brzegu, a druga-> na polach... Zresztą do krypty na polach sam byś doszedł. U Tobiasa Hoffmana jest zlecenie na ubicie takiego wielkiego ghula z tej właśnie krypty<dwa razy igni i z głowy>i tam znajdziesz bruxy, alpy ghule i alghule oraz Fledery...

Pozdrawiam i życzę powodzenia w wykonaniu zadania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę dokładnie przeszukać całą kryptę na cmentarzu - akurat powinieneś natrafić na 3 sztuki do ubicia. Poza tym czasem koło Misia Kudłacza nocą trafiłem na tego stwora. Ewentualnie - jak nie będziesz korzystał z pomocy Zygfryda przy rozwiązaniu sprawy z bankiem Valerod da ci klucz do magazynu, który prowadzi na tyły banku. Po drodze uporasz się akurat z flederami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...