Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nwm

TV za ok. 1000zł do gier.

Polecane posty

Witam,

Potrzebuje telewizora dla biedaków za około 1000zł. Podłączona do niego będzie PS3 i PC, glównie będę na nim giercował, a jak mi się znudzi oglądał filmy i seriale.

Cali jak najwiecej, matryca 100hz, VA xD Koniecznie Full HD. Nie za te pieniądze co? :)

Na oko podobają mi się te modele:

Samsung UE32J5100

LG 32LF5610

Można kupić, czy to jednak wyrzucenie pieniędzy w błoto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia mogą ewidentnie przeszkadzać w bardziej dynamicznych grach, bo tutaj 40-60 ms input laga będzie na porządku dziennym.

Ale cóż, jeśli wykluczasz ew. monitor z tunerem TV na biurko to w tej cenie czegoś wyraźnie lepszego nie znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor może być, nie potrzebuję tunera ani głośników, nie oglądam tv. TV wybrałem tylko patrząc na wielkość, chce coś dużego, filmy ogladam z BR ew. z kompa tak że tu nie ma problemu. Jeżeli faktycznie nie warto brać tych TV ze wzgledu na input lag, to wezmę monitor kosztem tych paru cali :( Proszę o propozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem telewizor TCL 40 cali Led F40B3803 za 1029 zł, po przeczytaniu przeróżnych opinii, i obejrzeniu paru filmików na youtube. Ktoś grał na nim na ps4 w jakiegoś FPSa i mu bardzo ładnie działało. Nie oczekuję fajerwerków, potrafiłem zadowolić się nawet monitorem 24 cale do którego podpiąłem xboxa i wszystko śmigało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...