Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dapis

Rozwiązany: Battlefield Bad Company 2 - "Numer seryjny jest już w użyciu"

Polecane posty

Witam serdecznie! Zakupiłem grę, zainstalowałem, założyłem konto na EA, wpisałem numer seryjny w grze multiplayer... zalogowało mnie na krótką chwile do gry i po chwili wyrzuciło. Kiedy odpaliłem grę raz jeszcze, wyskoczył ponownie komunikat o wpisaniu Numeru Seryjnego. Zrobiłem to, jednak wyskoczył kolejny komunikat, że kod ten jest już używany. Nie mam pojęcia co mam robić. Tryb multiplayer jest zupełnie nie aktywny bez zalogowania... zainstalowałem patcha 1.5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Zakupiłem grę, zainstalowałem, założyłem konto na EA, wpisałem numer seryjny w grze multiplayer... zalogowało mnie na krótką chwile do gry i po chwili wyrzuciło. Kiedy odpaliłem grę raz jeszcze, wyskoczył ponownie komunikat o wpisaniu Numeru Seryjnego. Zrobiłem to, jednak wyskoczył kolejny komunikat, że kod ten jest już używany. Nie mam pojęcia co mam robić. Tryb multiplayer jest zupełnie nie aktywny bez zalogowania... zainstalowałem patcha 1.5.

niesety mam to samo

wyslalem maila na support EA

kuuuuu.. kupilem ta gre tylko na multi single mnie nie interesuje :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... ja to samo. No nic wygląda, że z grania nici. Czekam na odpowiedź od EA. Mam nadzieję, ze to jakoś rozwiążą, bo 120zł piechotą nie chodzi (choć single jest też bardzo dobry).

Sorry, za dubla, ale mam rozwiązanie!

Musicie wejść na live chat EA i opisać całą sytuacje (poczekacie w kolejce z 15 minut) i otrzymacie nowy kod! Bardzo szybko to załatwiłem, świetna sprawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma to samo, zakupił grę w Auchan (czy jakoś tak) za 80 zł (oj cos mi tu smierdzi!) i tez mu nie chce pójść. ;p

Na czat można wejść tu : Klik.!

Trzeba podać dane, takie jak np. W Battlefieldzie jak się logujemy.

Tylko panowie są chętni do rozmowy od 9am do 9pm jakiegoś tam czasu ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...