Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracz PC

Ciągłe drukowanie strony testowej HP C3180

Polecane posty

Witam,

problem jak w temacie. Po wymianie tuszu w urządzeniu wielofunkcyjnym, za każdym razem po włączeniu moj sprzet drukuje strone testowa.

Przegladalem rozne fora, i polecaja aby owa strone zeskanowac zaraz poi druku, zrobilem tak ale to nic nie dalo. Myslalem ze moze skanuje ze zlej strnony, ale juz skanowalem ze wsztstkich a problem jest nadal.

Co mam zrobic, bo szkoda mi juz tuszu i kartek? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

a na panelu nie dociska ci żaden guzik??spróbuj włożyć tusze jeszcze raz

i sprawdź czy nie masz czasem jakiejś kolejki d drukowania ta strona do z drukarki czy z windy

zresztą nie zaszkodzi robienie tak:

po tym jak zostanie wydrukowana strona testowa wsadz ja do skanera i ja zeskanu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, problem jest widze powazny...

Na panelu nic nie dociska, na pewno, a tusze troche sie boje wyciagac, na pewno nic mi nie prysnie? :laugh: Jak nie ma obaw to juz to robie.

Kolejki to drukowania tez sprawdzalem i nie mam.

Robilem juz tak ze wydrukowana strone testowa wsadzalem do skanera i skanowalem i to kilka razy, ale to nic nie daje. Po tym jak drukarke wylacze i wlacze od nowa to samo.

Znalazlem prymitywny i uciazliwy sposob na ominiecie tego, ale na dluzsza mete to nie rozwiazanie. Otoz wyciagam drukarcie papier, ona chce drukowac strone testowa ale nie mam na czym. ja przez ten czas przyciskam non stop przycisk na drukarcie ktory odpowiada za zatrzymanie danej akcji. No i w koncu udaje sie ze nie chce tej strony drukowac a ja moge robic swoje. Ale to raczej zalosne rozwiazanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

tusz możesz wyjąć spokojnie i zrób jak mówi gofer i dobrze go z powrotem wsadź a jak włączysz drukarkę i będzie Ci chciało drukować to tam jet taki magiczny przycisk anuluj-rozwiązanie tymczasowe.a ile masz tą drukarkę??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam identyczny problem. probowalem czyszczenia stykow i wogole wszystkiego co znalazlem na stronie hp dotyczacej tego problemu : http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/documen...c=en&dlc=en

ale nic nie pomoglo. wyczyszcze jeszcze raz moze sie uda. nie przeinstalowuje oprogramowania bo ledwie co mi sie udalo zainstalowac, bo tez mam 7 i jakies mi bledy wyskakiwaly.

ale mam kolejny problem. mianowicie drukarka nie chce wspolpracowac z programami microsoftu (word, exel itp). na poczatku bylo wszystko ok a teraz kapa. z painta np drukuje, albo z wordpada. a z worda nie chce. zna ktos moze przyczyne tego problemu? i rozwiazanie?

prosze o pomoc.

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...