Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milan123

Zawieszanie komputera i buczenie - Far Cry 4

Polecane posty

Witam. Zakupilem Far Cry 4 i mam problem. Po jakichs 30 minutach gry komputer sie zawiesil, widav bylo tylko czarny ekran i slychac bylo buczenie dochodzace ze sluchawek. Jedynym rozwiazaniem byl reset. Przypomnialem sobie, ze mialem podobny problem na starym zasilaczu i starej grafice - tam winne byly przetopione kable w rozdzielaczu molex (przeciazenie wiazki). Czy zwis mogl byc spowodowany tym, ze moj nowy zasilacz ma wtyczki 6pin na jednej wiazce? Czy jest mozliwe, ze przewody sa przeciazone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dosyć mocno zbugowana i ja bym obstawiał, że to tu jest problem. Sprawdź, czy dzisiejszy patch coś poprawił. Jeśli nie, to najpewniej przyjdzie Ci czekać na następny. W sumie najlepiej będzie jak skontaktujesz się z supportem Ubisoftu w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pogram jeszcze dziś w Crysis 3 i pomodlę się, żeby to nie była grafika (Vertex i jego serwis... Lepiej, żebym nie musiał do tego wracać). Zdam relację później.

To już raczej problem grafiki... Przed chwilą przeglądając internet zaczęły się wyświetlać kolore paski poziome i pionowe na ekranie. Migały ok. pół minuty i wszystko wróciło do normy. Na końcu standardowe: "Sterownik uległ awarii, ale odzyskał sprawność". :/

Jakie testy wykonać, by być pewnym, że to grafika? Nie uśmiecha mi się znów wysyłać karty na gwarancję i chcę być pewien, że to ona (dziwne, że do tej pory nie pojawiły się artefakty, co ewidentnie wskazywałoby na nią).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem po forach i okazało się, że ludzie mają podobne (niektórzy wręcz identyczne) problemy po instalacji Catalyst 14.9 (miałem je wrzucone od montażu karty). Wrzuciłem najnowszą betę i problemu do tej pory nie doświadczyłem. Niestety, Far Cry dalej nie działa, jak powinien, od czasu do czasu wyskakuje czarny ekran i słychać jedynie dźwięki gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...