Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Entelarmer

Xbox 360 - niewyraźne napisy

Polecane posty

Od dłuższego czasu (a dokładniej - od początku) ma problem z telewizorem TV Flatron L173ST. Mianowicie bardzo słabo widać napisy. Dotąd jakoś sobie radziłem, ale przy grze Obcy: Izolacja muszę skapitulować - nawet z bliska nie da się odczytać raportów z terminali.

Najprawdopodobniej zamienię TV z moi monitorem do nieużywanego w tej chwili komputera (Syncmaster T220), jednak jako że wolałbym raczej nie wydawać dużo więcej kasy w tym miesiącu (gra + dysk 250gb), to chciałbym się upewnić co do jednej rzeczy - w tej chwili TV jest podłączony przez kabel component s-video (jeśli wierzyć temu, co wyświetla Xbox w ustawieniach). Czy zamienienie go na kabel HD AV lub VGA (nie jestem pewien, które się da :x) i pogrzebanie w ustawieniach HDTV mogłoby w mniejszym lub większym stopniu rozwiązać ten problem? Jak dotąd w sieci widzę dość sprzeczne informacje, a to jednak jest tańsza opcja.

Jeśli nie jest to możliwe, to jaki kabel polecacie? Wiem, że poradnik rekomenduje produkt BigBena, który niestety nie jest zbytnio dostępny, natomiast oficjalny kabel Microsoftu powala ceną (139 zł...). Czy są jakieś inne sensowne opcje nie droższe niż 105 zł? I co z przejściówkami VGA-DVI oraz chinch-minijack - szukać jakiś konkretnych modeli czy też brać jak najtańsze?

Z góry dzięki za odpowiedź. ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to prawdę mówiąc sam już nie wiem bo jedni piszą DHCP a inni HDCP nie jestem w tym aż tak mocno obeznany smile_prosty.gif Jak wspiera to zainwestuj w przejściówkę bo cyfrowy obraz jest zawsze ostrzejszy i to chyba będzie najlepsze z możliwych rozwiązań. Warto spróbować bo taka przejściówka kosztuje grosze (najtańsze na allegro widziałem za 5zł+5zł za przesyłke)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem jeszcze trochę i widzę, że może być problem z dźwiękiem (zasłanianie gniazda HDMI przez kabel AV), ale natknąłem się też na coś takiego http://robson.pl/produkt,10913,audio_adapter.html . Jeśli dobrze rozumiem, to podłączam to za AV, DVI z przejściówką HDMI do portu HDMI (:x) i na koniec do adaptera biorę przejściówkę 2 cinch męskie i jeden 3,5 żenśki i mogę grać? Czy coś jeszcze przeoczyłem? :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...