Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrDragenn

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Deluxe - niedziałający OBSE

Polecane posty

4 dni temu na "Latobraniu" zakupiłem The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Deluxe - wszystkie DLC, dodatki oraz patche instalowane podczas instalacji. Jest to wersja z polskimi napisami(nie steamowa).

Jako fan modów od razu po instalacji zacząłem przeszukiwać sieć, aby znaleźć odpowiednie pliki. Gdy doszło do uruchomienia gry, przez OBSE pojawił się komunikat, o nierozpoznawalnej wersji Obliviona.

Myślałem, że problem polega na korzystaniu z polskiej wersji językowej, więc zainstalowałem grę na nowo tym razem w wersji anglojęzycznej. Jednak i tutaj pojawił się komunikat o nierozpoznawalnej wersji. Oficjalne patche nie pomagają(gdyż wersja instalowana jest aktualna), sytuacja wygląda tak samo przy instalacji nieoficjalnych patchów.

Screen poniżej pokazuje komunikat wyświetlany przez OBSE

post-1068309-0-97667300-1409567659_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że będzie problem. DRMu nie obejdą, bo musieliby łamać zabezpieczenia, a jeśli Ty byś np. wyciągnął z pliku patcha do gry sam .exe działający z OBSE, to znów gra wołała by o płytę. Na swojej stronie wspominają, że OBSE nie podziała z praktycznie żadną wersją cyfrową, za wyjątkiem Steamowej, która hula OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...