Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LordRossiolPlays

The Elder Scrolls V: Skyrim - Po zresetowaniu gra nie może się uruchomić

Polecane posty

Dzisiaj kupiłem sobie Skyrima, pobrałem grało się super dopóki postać nie zaczeła wolno chodzić pomimo pustego plecaka.

Zresetowałem skyrima i już nie mogę go włączyć jest takie coś:

http://scr.hu/2bi2/v0wiv

Nie mam tego w pobieranych pozycjach ani nic, proszę o pomoc bo wydałem kase na gre i chce sobie pograć :(

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pomoże sprawdzenie spójnośći plików, to spróbuj z folderu Dokumenty\My Games\Skryim usunąć pliki Skryim.ini i SkryimPrefs.ini. Może przez reset nie zostały poprawnie zapisane i gra przez to się nie uruchamia, bo w tych plikach są ustawienia gry. Przy następnym uruchomieniu gryz ostaną utworzone na nowo ze standardowymi ustawieniami, i będziesz musiał od nowa ustawić opcje grafiki i dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu gry, Steam wysyła zapisy do Steam Cloud, dzięki czemu można kontynuowć grę od tego samemgo momentu na innym komputerze bez ręcznego przenoszenia save'ów. Zapisy w Skyrim ważą po kilka MB każdy, więc przy niedużym uploadzie może to chwilę potrwać. Cloud zawsze możesz wyłączyć w ustawieniach Skyrima na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany? Bo jak nie to ja robię tak: po wyłączeniu Skyrima wyłączam też Steam jeśli chcę go ponownie uruchomić (właściwie nawet jak nie chcę to też wyłączam). Też mi się zaczynają pojawiać jakieś nadprogramowe aktualizacje, ale wyłączenie Steam pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...