Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PLDan

Rozwiązany: Fifa 13 - nie uruchamia się

Polecane posty

No tak. Człowiek czekał tyle czasu, nawet gotów byłem zarwać nockę, żeby tylko pograć, ale jak zwykle coś musi stanąć na drodze. Tym razem kompletnie zgłupiałem, bo problem należy do tych poważniejszych. Nowa Fifa po prostu się nie uruchamia. Po kliknięciu 'graj' odpala się na 5 sekund proces i dalej nic. Próbowałem wszystkiego: kopiowanie plików z Fify 12, usuwanie folderu Fify 13 w dokumentach, usuwanie demka Fify 13 z dysku, usuwanie Fify 12, zmienianie ręczne ustawień w plikach tekstowych, odpalanie gry bez podłączonego pada, odpalanie na różnych detalach, z synchro pionową, bez niej, uruchamianie jako administrator, uruchamianie Origina offline, zmiana języka programu, naprawa instalacji, ponowna instalacja całej gry, szukanie aktualizacji. Nic z tego. Męczę się z tym godzinę, Google milczy na ten temat, a ja jak głupek wydałem 130 złotych na coś, co nie ma zamiaru zadziałać. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adorianu - tyle, że u mnie demko działało perfekcyjnie. Btw. cóż za głupota, żeby robić dwie zupełnie inne gry pod względem technicznym. I to jeszcze demko lepsze zrobili, żeby później tysiące osób nadziało się na takiego technologicznego bubla jakim jest pełna wersja. Słyszałem, że pod wieczór ma wyjść wielki patch poprawiający sporo błędów, więc może naprawi też mój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem, dałem atrybut tylko do odczytu na pliku replay0.bin, skopiowałem ustawienia z fifasetup do fifasetupdefault w folderze gry, gra się uruchamia wybieram język potem sterowanie, filmik startowy sie włącza po czym pisze ze nie mozna zapisac profilu a jak daje kontynuuj bez zapisywania, nic sie nie dzieje gra stoi w miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijcie do tego linku który podalem,tam są wymienione różne błędy Fifa 13,ja akurat miałem ten że wywalało mnie do pulpitu jak wybrałem język gry,a co zrobiłem? wszedłem do panelu sterowania----->programy---->pod Programy i funkcje jest zakładka Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows---->funkcje multimedialne----> i tam zaznaczyłem bo miałem odznaczone Windows Media Player,zaznaczyłem kliknąłem ok,załadowało mi się tam coś,odpaliłem gre i działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dalej też są rozwiązania do problemów z crashami,spróbuj zrobić to co ja napisałem wyżej z Windows Media Player,dalej to usuń i zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz zainstaluj najnowszą wersje DX,dalej to wejdź w moje dokumenty,w folder FIFA 13----> folder instance0---->kliknij prawy,właściwości na plik replay0.bin i tam gdzie pisze Atrybuty: zaznacz kwadracik obok ''Tylko do odczytu''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z oficjalnego profilu na fecebooku:

Drodzy fani i gracze FIFY. Piszecie o różnych problemach z grą. Nie jesteśmy w stanie odpisać każdemu z osobna, ale zapewniamy, że o wszystkich wiemy i staramy się jak najszybciej je rozwiązać. Większość powinna już jutro zostać poprawiona.

Link do profilu:

https://www.facebook.com/easportsfifapl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Człowiek czekał tyle czasu, nawet gotów byłem zarwać nockę, żeby tylko pograć, ale jak zwykle coś musi stanąć na drodze. Tym razem kompletnie zgłupiałem, bo problem należy do tych poważniejszych. Nowa Fifa po prostu się nie uruchamia. Po kliknięciu 'graj' odpala się na 5 sekund proces i dalej nic. Próbowałem wszystkiego: kopiowanie plików z Fify 12, usuwanie folderu Fify 13 w dokumentach, usuwanie demka Fify 13 z dysku, usuwanie Fify 12, zmienianie ręczne ustawień w plikach tekstowych, odpalanie gry bez podłączonego pada, odpalanie na różnych detalach, z synchro pionową, bez niej, uruchamianie jako administrator, uruchamianie Origina offline, zmiana języka programu, naprawa instalacji, ponowna instalacja całej gry, szukanie aktualizacji. Nic z tego. Męczę się z tym godzinę, Google milczy na ten temat, a ja jak głupek wydałem 130 złotych na coś, co nie ma zamiaru zadziałać. Proszę o pomoc.

mam ten sam problem co Ty, fifa oryginał z Empiku... proces fifa13.exe wygasa po kilku sekundach i koniec ;/ kolaga na win 7 x64 gra już 4 godziny :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...