Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarkosBoss

Gdzie jest Nemo? (2003)

Polecane posty

plakat.jpg


Gdzie jest Nemo? to bajka z wytwórni Disney i Pixar z 2003 roku.
Akcja tego filmu animowanego toczy się na Wielkiej Rafie Koralowej, a jej bohaterem jest tytułowy błazenek.
Pewnego dnia nadopiekuńczy ojciec, Marlin, posyła Nemo do szkoły. Wtedy jednak dochodzi do wielkiej tragedii: mała rybka zostaje wyłowiona z oceanu, po czym ląduje w akwarium w gabinecie dentystycznym. Na pomoc mu ruszają jego tata, Marlin i zapominalska Dory, którzy napotykają po drodze wiele niebezpieczeństw.

g29.jpg
fi31090nemo.jpg

gdzie_jest_nemo_rybka.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba był, pierwszy trójwymiarowy film Disneya, o dziwo jak na pierwszy film, podobno bardzo dobry, choć dziś już chyba o nim zapomniano. ? A wspomnę że jest też gra dla dzieci "Gdzie jest Nemo" tak że film w tamtych latach był popularny, ale tak jak wspomniałem, dziś o nim zapomniano. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, tak. Bardzo fajna kreskówka, właściwie w całości spełniająca poziom Disneya - świetna animacja, ciekawa historia & postacie oraz dopasowany dubbing w polskiej wersji językowej. Nie oglądałem jeszcze żadnej bajki pełnometrażowej, która miała by skopane podkładanie głosów. Niezłe gagi & śmieszne kreacje jak np. ziomalskie żółwie, ale... damn. Tego rekina z plakatu sobie przypomnieć nie mogę. Bardziej podobała mi się niż Rybki z ferajny :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to ważne której to wytówrni film zwłaszcza ze jest super w kazdym etapie podryz ojca który szuka swojego syna nie wazne czy u rekinow czy jak płynął z żłówiami choc to był moj ulubiony kawałek.

Markos nie podjezawalem cie ze znasz tyle bajek :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego rekina z plakatu sobie przypomnieć nie mogę

Było to kilka rekinów, które chciały przejść na wegetarianizm i zaprosiły ich na obiad, o ile dobrze pamiętam :) Dobra animacja, fajne teksty i nie spałem na nim :) Film szczerze polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...