Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanJacek

Skyrim problem z modami

Polecane posty

Witam

Mój problem a raczej problemy są dosyć proste. Mianowicie posiadam legendarną wersje skyrima, ale ,,odhaczyłem" sobie ładowanie tekstur od Bethesdy z dlc przez Nexus mod menagera. Dlatego, że pobrałem już teksturki z nexusa o znacznie większej rozdzielczości, konkretnie te od Nebuli pozycja 9 w ,,Top files" na nexusie. Problem polega na tym, że nie ma ich w grze. Dosłownie nic się nie zmieniło a próbowałem instalować je przez menagera jak i ręcznie i nic nie pomogło. Mam 6Gb RAMU i 1Gb VRAMU a instalowałem tekstury w wersji Lite także problem z sprzętem raczej odpada.

Drugi problem, być może powiązany z pierwszym polega na niepoprawnym działaniu kolejnego moda o nazwie SkyUI w wersji 4.1 nie tej najnowszej. W grze pojawia się taki problem ,,Error Code 4: Your papyrus INI settings are invalid", przepatrzyłem dział z typowymi problemami napisany przez autora moda i rzeczywiście moje ustawienia w pliku ,,Skyrim ini" nie były ustawione domyślnie. Poprawiłem to szybko, reinstalowałem SKSE i SkyUI na wszelki wypadek, i nic problem jak był tak jest utrudniając komfortowe korzystanie z ekwipunku. Wersja SKSE to 1.7.2

Lista pluginów z menagera:

1.Skyrim.esm

2.Update.esm

3.UnofficialSkyrimPatch.esp

4.Dawnguard.esm

5.HearthFires.esm

6.Dragonborn.esm

7.ClimatesOfTamriel.esm

8.moonpath.esm

9.Chesko_Frostfall.esp

10.SkyrimImmersiveCreatures.esp

11.SkyrimImmersiveCreatures-DLC2.esp

12.WetandCold.esp

13.iHUD.esp

13.iCloaks.esp

14.Hothtrooper44_Armor_Ecksstra.esp

15.Hothtrooper44_ArmorCompilation.esp

16.ImmersiveWeapons.esp

17.moonpath_questdata.esp

18.ClimatesOfTamriel-Dungeons-Hazardus.esp

19.ClimatesOfTamriel-Interiors-Warm.esp

20.ClimatesOfTamreil-Nights-Level-3.esp

21.Realistic Lighting Overhaul- Major City Interiors.esp

22.Realistic Lighting Overhaul- Major City Exteriors.esp

23.RLO-Major City Exteriors- No Guards Torches.esp

24. WATER.esp

25.WATER Plants.esp

26.WATER DG + DB.esp

27. Better Dynamic Snow.esp

28. SkyUI.esp

Dodam, że używam również moda o nazwie FXAA PostProccessInjector również dostępny na nexusie. Inna sprawa jest również taka, że włączyłem okluzję otoczenia przez program nvidiaispector choć co prawda w ustawieniach nvidii jest to nazwane ,,zamknięcie środowiska". Wątpię czy ma to jakiś wpływ na mój problem ale na wszelki wypadek wolę dać znać. Jeżeli zna ktoś rozwiązanie tej sytuacji to byłbym wdzięczny, ostatnia rzecz jaką chcę robić to reinstallacja całej gry i instalowanie tych wszystkich modów od nowa.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...