Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RaZzzZoR

Słuchawki do-uszne 100-150?

Polecane posty

Witajcie dobre ludzie.

Poszukuje sluchawek do-usznych i zatrzymalem sie na:

1.Bose SoundTrue In-Ear Headphones

post-399213-0-63878600-1414703039_thumb.

2.Harman Kardon In-Ear AE

post-399213-0-88735100-1414703080_thumb.

podpinac to bede do mojej Xperi Z2 moze ipada czasami i laptopa.

Normalnie podstawowo muzyka, gry, filmy z naciskiem na muzyke

PS. Beatsy u mnie odpadaja calkowicie.

Moje zdanie nie jest pewne i jestem otwarty na propozycje, przemyslenia, doswiadczenia i rady.

Blagam o pomoc nie znam sie za dobrze na tym a potrzebuje na gwałt słuchawek.

100-150 euro

dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka propozycji:

Shure SE215 - drugie najbardziej popularne monitory dokanałowe na portalu Head-Fi. Świetny bas, czysty wokal, wymienialny przewód i naprawdę genialna izolacja.

VSONIC GR07 - #3 na liście Head-Fi. Dobry balans tonalny i bardzo detaliczny dźwięk. Mimo wszystko góra jest dosyć ostra i czasem potrafi zasyczeć.

HiFiMAN RE-400 - lekko ocieplone brzmienie z bezpośrednią średnicą i dobrze kontrolowanym, choć generalnie niezbyt nisko schodzącym basem.

Yamaha EPH-100SL - genialny bas i świetna izolacja, ale brakuje im trochę detalu.

Audeo Phonak PFE112 - brakuje im trochę kopnięcia na linii basu, ale cała reszta to po prostu miód w uszach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie jestem do nich przekonany. Bose to marka wyróżniająca się przede wszystkim na polu car audio, a słuchawki to dla nich temat poboczny i trochę to jednak widać. Zaproponowany przez ciebie model gra co najwyżej na tyle ile kosztuje gdy takie SE215 są w testach często porównywane do modeli ze znacznie wyższych półek cenowych (najczęściej ze starszymi armaturami Westone). Z Harmanami jest podobnie. Są ludzie którzy je lubią, ale widziałem też niejedną opinię negatywną krytykującą ich słabo kontrolowany bas i brak "powietrza".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...