Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mojak

Promocyjne kody do Battlefield Heroes w CD-A?

Polecane posty

Jak dobrze wiecie beta testy Battlefield: Heroes wciąż trwają.

Mimo, że do oficjalnego wydania gry pozostało jeszcze trochę czasu, zachodnie czasopisma rozpoczynają już rozdawanie promocyjnych kodów pozwalających na odblokowanie unikatowych strojów lub zdobycie Battlefunds, normalnie dostępnych tylko za prawdziwe dolary.

W beta testach bierze udział wielu Polaków, dlatego na pewno nie tylko ja chciałbym, by w CD-Action również ukazały się takie promocyjne kody. Mam nadzieję, że redakcja zainteresuje się tematem i sprawi, by czytający to czasopismo beta-testerzy i gracze BFH mieli wiele powodów do zadowolenia :)

Oto, co odblokować mogą kodami członkowie Royal Army:

RippinRocket_small.png

A oto unikatowy sprzęt dla żołnierzy National Army:

ThorsTurbojet_small.png

Droga redakcjo - jest o co się starać!

Link do informacji o ww. kodach: [klik!]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w CDA też będzie coś takiego? W końcu jest to jedno z największych czasopism o grach w naszym kraju, i w sumie tylko po nim spodziewał bym się takiej akcji(patrz: pet do guild wars:) Oto link do informacji o tej promocji(ten na górze linkuje do strony nieistniejącej): http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=158607

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby móc grać w Battlefield Heroes nie trzeba mieć już kodów .

Nie chodzi o CD-keye, a o REDEEM CODE ;) Czyli jak napisał Mojak kody na itemki ;) Jeżeli grałeś w Closed Beta to dostałeś takie dwa na medale, a jeżeli zarejestrowałeś się/miałeś konto w dniu wydania open bety dostałeś kod 200 BF ;)

Ja jak najbardziej jestem ZA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto grał kiedy trwały betatesty powinien w mailu dostać 2 REEDEM Code w dwóch mailach.

W pierwszym powinien być kod na 200 BF

A w drugim kody na specjalne ordery albo dla royalów albo national (można wziąść obydwa ).

O jakby cdaction dało keye na BF albo jakieś stroje (unlimited ! ) to świetnie by było :D

A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że redakcja zareaguje na Twój apel, i że następnym razem

dane nam będzie zdobyć pierwszą część do Unikalnego Setu :)

Osobiście popieram przedmówców i zachęcam Redaktorów pisma do zainteresowania

się tą sprawą.

Poza tym: Jakim cudem NAJLEPSZE czasopismo o grach w Polsce miałoby dać się pobić

konkurencji zza granicy? ;)

Wierzę w was, chłopaki!

Pozdrawiam serdecznie,

Wawus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w takim razie stworzyć Petycję :)

Tematu założyć takowego nie mogę, jednak treść posiadam ;)

Tytuł tematu: Petycja: Kody promocyjne BattleField: Heroes

Opis tematu: Petycja dot. kodów rozdawanych do gry BattleField: Heroes za granicą.

Sonda tytuł: Petycja dot. kodów promocyjnych Battlefield: Heroes.

Zaw sondy: Czy jesteś ZA TYM, aby do CD-Action dołączano Kody na limitowane stroje do gry Battlefield: Heroes?

odp1: Tak, jestem za!

odp2: Nie, sprzeciwiam się!

Treść posta:

Aby zwrócić uwagę redaktorów na sytuację postanowiłem stworzyć petycję dot.

kodów promocyjnych Battlefield: Heroes na limitowane stroje.

Za granicą rozdawane są REEDEM CODES w prasie komputerowej.

Jako, że CDA chwali się mianem Najlepszych z Najlepszych, powinni nie zawodzić swoich fanów.

Liczę, że redakcja postara się dla nas ;]

Jeżeli jesteś za tym, aby w czasopiśmie CD-Action pojawiły się kody promocyjne,

zaznacz wybraną odpowiedź i dodaj post do tematu o treści:

"Jestem za, popieram petycję!

- Twój nick"

Musimy zebrać jak najwięcej podpisów, zobaczymy jak zaareguje redakcja na nasz apel.

Pozdrawiam serdecznie,

Liczę, że ktoś, kto może, założy petycję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zarejestrowałem się na BH i to dość fajna gierka, więc pomysł nie byłby zły :-) ale myślę, że redakcja nie odpowiada z jednego powodu. Mianowicie już załatwiają nam takie ciuszki (najpewniej różowe stringi z napisem Smuggler :-P dla każdego fana CDA) i po prostu nie chcą tego zdradzić na forum by nie zepsuć niespodzianki, z drugiej strony boją się, że odmowa odstraszy czytelników od pisma (tym bardziej gdyby okazała się kłamstwem lub ktoś zakupiłby już zachodnie czasopismo, a tu w CDA kody są...) co także dobrą rzeczą nie jest. Więc zwlekają... niczym prawdziwi Polacy hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Gierka nawet fajna, a nawet bardzo fajna. Ech, CDA jakoś nie kwapi się, by poinformować czytelników o jakichkolwiek operacjach związanych z BF:H. Przykro patrzeć jak inni Niemcy czy Anglicy mają takie fajowe ubranka, itp. A my Polacy? Do pracy, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lekki off-top, ale dotyczy kodów, więc nie tak bardzo :biggrin:

Otrzymałem: "Royal Heroic Beta Medal Code" i "National Heroic Beta Medal Code".

Obecnie nie gram (w sumie byłem tylko zarejestrowany) w tą grę i chętnie oddam te kody w dobre ręce :biggrin:

Chętni - pisać na PW, kto pierwszy, ten lepszy :biggrin:

Nieaktualne już :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Mogliby dać jakiś sygnał, choćby coś w stylu : "Nie możemy nic na ten temat powiedzieć". To by już znaczyło, że coś szykują. A tutaj? Klapa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...