Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jesienwg

Margonem

Polecane posty

Serdecznie zapraszam do zagrania w tą grę. Stylem rozgrywki jest podobna do Tibii, lecz do gry wyłącznie potrzebna jest przeglądarka internetowa. Po zarejestrowaniu wybieramy profesję - do wyboru mamy: wojownika, paladyna, łowcę, maga, tropiciela i tancerza ostrzy. Gdy już się zalogujemy trafiamy do jednej z 6 wiosek startowych podzielonych według profesji. Dostajemy tam pierwsze questy, zdobywamy początkowe poziomy zabijając potworki i wykonując zadania. Po tym wyruszamy w ogromy świat, w chwili obecnej otwarte jest 7 miast poza wioskami startowymi. Gra jest podzielona na 5 serverów z czego 3 są klasyczne, 1 stworzony jest z naciskiem na klimat gry, a ostatni na PVP - czyli walki między graczami. Zaraz po rozpoczęciu gry warto jest poczytać forum, znajdziemy tam wiele ciekawych informacji, m.in. rozwiązania questów, itp. Jeszcze raz serdecznie polecam tą grę.

http://www.margonem.pl/ <--- główna strona gry

http://www.margonem.pl/?task=forum <--- forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim (skromnym) zdaniem Margonem to najlepszy MMORPG w przeglądarce smuci mnie jednak fakt że gra nie została zamieszczona w rankingu w numerze 161 :confused:

Zgodzę się z przedmówcą. Najlepsze MMORPG (jeżeli, tak można nazwać tę grę :tongue: ) w przeglądarce. Smuci mnie tylko fakt, że cała rozgrywka kręci się wokół: "Miej najwyższy poziom". Warto jednak trochę poklikać w Margonem, bo w końcu to polska gra. ;) Jej braku na liście w numerze 161 do dzisiaj nie mogę przeboleć... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Ja szczerze powiedziawszy musze przyznac, ze mnie ta gra troche zaczyna nudzic. Nie wiem, czy to zalezy od tego ile smoczych lez sie kupi czy nie, ale moim zdaniem jest w niej zbyt malo "action", ale tak ogolnie nie jest zla.

A czy mozecie mi powiedziec, ile smoczych lez czy tez innych itemow moge sobie kupic za 10 euro paysafecard? Bo dostalem od znajomych i chce wykorzystac. Dzieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma klimat...Niestety im większy lvl,tym większy grind :/

Kiedyś miałem Maga 54 lvl,ale nie wchodziłem na konto i skasowali :D

A że przerwy w graniu w BF3 i Skyrima trzeba robić to zaczynam od nowa!

Klasa:Mag

Nick:Laserowy Eniu

Świat:Zemyna

Wbijać koxy i invać do friend :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiam i polecam tę grę. Najlepsza darmowa,w jaka grałem! Mam 48lvl na palku na Hutenie! Też kokszę smile_prosty.gif .

Mój profil: http://www.margonem....file&id=5749400

Nick:Felix gs

Świat:Hutena

Dodawać do znajomych i grać!

PS: Ogarniacie jakim jestem koksem?! Mam 13 błogosławieństw, 8 mikstur pełne leczenie, 2 kamienie teleportujące (Ithan, Mythar) i ulepszenie broni 3 i zbroi 1. :D I'am a margo master!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...