Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chemikKKS

Rozwiązany: Mysz do 150zł

Polecane posty

Cześć,

zdaje sobie sprawę,że taki temat pojawia się tu co chwile, przejrzalem pare z nich, ale nie mogę się zdecydować. Moja obecna mysz zaczyna padać i muszę zdecydować się na nową. Obecnie mam A4 Tech Oscar X747 Blue Fire i jestem z niej w pełni zadowolony,dlatego pozostanie w tych klimatach by mi odpowiadało.

Cena : do 150 zł.

Ilość przycisków: co najmniej 7.

DPI: Regulowane

Mysz przewodowa

Chwyt: Raczej Claw grip

Myślałem nad :

A4Tech Bloody Gaming V3

A4Tech Bloody Gaming R30

A4Tech Bloody Blazing AL90

Delux M555 ( nic nie wiem o tej firmie, stad nie wiem co myslec o tej myszce).

Roccat Kova Plus

Wiem,że roccaty sa dosc mocno rozreklamowane ale tez duzo drozsze w porownaniu do reszty. Nie moglem tez znalezc roznic miedzy 1 i 2 myszka ktora wymienilem.

Czy mozecie polecic ktoras z wybranych przeze mnie,a moze jeszcze cos innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi ostatnio się przesiadałem z tejże myszki.

Mam dla Ciebie typy które powinny być najlepsze w tej cenie.

Najtaniej i dobrze będzie A4tech A90 bloody, na avago 3050 i z nową opcją szybkich przełącznków. Jest ok. na 800dpi działa świetnie.

druga propozycja to na avago 3080 http://www.morele.ne...s003dtd-406655/ jest to również bardzo fajna myszka na dobrym sensorze.

Najlepsza z moich propozycj myszka to świetny CM Storm Alcor na bardzo udanym sensorze Avago 3090 i świetnymi parametrami.

jak chcesz coś z najlepszym sensorem to wybierz ponad budżet 165zł Genius Scorpion M6-600

http://www.skapiec.p...2/comp/15046662

do tego zmień podkładkę na Natec Genesis M11/M12 lub Tesoro Aegis.

Wszystkie co wybrałeś to niestety żeby tego brzydko nie nazwać [beeep] w ładnym papierku, nie za bardzo nadają się do grania, oprócz tego że ładnie wyglądają to jest bubel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na A4tech A90 bloody, druga z prpozycji miała zbyt mała liczbe przycisków jak dla mnie. A ostatnia jednak dość droga, dlatego myślę,że ta pierwsza będzie najlepszym wyborem dla mnie. Dziękuję za pomoc, a temat mozna zamknąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...